Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Trwa budowa żłobka przy ul. Gen. Maczka

Autor admin
Data utworzenia: 16 lipiec 2015, 14:56 Wszystkich komentarzy: 6


Trwa budowa żłobka przy ul. Gen. Maczka

Trwa budowa żłobka przy ul. Gen. Maczka. Na realizację, miasto otrzymało dofinansowanie w wysokości 80 % inwestycji w ramach Resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH”.

Prace postępują bardzo sprawnie. Wykonano ławy i ściany fundamentowe, podposadzkową kanalizację, podłoże betonowe pod posadzkę. Trwa budowa ścian parteru.

Prace postępują sprawnie, wszystko idzie zgodnie z planem- powiedział jeden z pracowników.Komentarze

Witam,

Wszysko ok, można by było wrzucić wizualizację budynku i otoczenia aby ludzie mieli już jakieś wyobrazenie o inwestycji.
zgłoś komentarz
Witam
Smok co na tej budowie jest Ok. wg dokumentacji miała być ława schodowa a jej nie zrobiono (może być problem z przemarzaniem). Izolacja przeciwwilgociowa pionowa ścian fundamentowych zrobiona tylko od zewnątrz - a co od wewnątrz bloczki betonowe i zaprawa cementowo-wapienna nie będzie narażona na działanie wilgoci? Nadproża ułożone bezpośrednio na pustakach Kera-Term (niezgodne z technologią) murowanie ścian zgroza na zwykłej zimnej zaprawie, spoiny powyżej 10mm kilku centymetrowe uzupełnienia zaprawą pionowych spoin, podmurowania pod okna z cegły (zimny materiał)
Kto to kontroluje i odbiera taka pracę
Może lepiej już więcej nie dawać zdjęć - bo zobaczymy więcej fuszerek
zgłoś komentarz
Hejka,

Chodziło mi oto że żłobek w chojnowie jest potrzebny. Na budowlance się nie znam,jeśli jest tak jak piszeż to gdzie jest kierownik budowy, oby nie było tak jak z mdkiem że trzeba było dołozyc do intersu, a ponoć złobek buduje ta sama firma co robiła mdek. Mieszkam w okolicy i zastanawiało mnie co za ekipa to robi, robotnicy chodzą w trampkach i żaden nie ma kasku na głowie. Może warto tym zaintersować nadzór budowlany, inspekcję pracy lub inne odpowiednie służby.
zgłoś komentarz
Skoro tak potrzebne to dlaczego prędzej za bezcen sprzedał dwa przedszkola i to w dodatku zabytki, na których remont można byłoby pozyskać kasę z Unii. Teraz buduje byle co i byle gdzie, a sprzedane budynki się sypią. To może zrobić tylko matoł, który ma gdzieś co się w Chojnowie dzieje.
zgłoś komentarz
witam SMOK -- tam nie chodzą w trampkach tylko na bosaka was poje....ło do końca /.lucka zawisc nie zna granic najlepiej obsmarować firmę burmiszcza //a co do mdka to powiniscie byc zadowoleni ze wogóle cos macie bo inne miasta nic nie majom a wy tylko narzekacie [[[[ smok razem z kibic53 zajmijcie sie swoimi dupami a nie innymi ludzmi ok
zgłoś komentarz
Wita, co do inwestycji jest Ok. ale budowlańcy nie mają umiaru z hałasem i kurzem żeby dzień w dzień o 6 rano tak hałasować chyba robią to na złość i pozabierali sobie wszystkie parkingi dookoła budowy, ale żeby zabezpieczyć teren żeby się nie kurzyło to na to nie wpadli. Nie wiem skąd urząd wziął takie bydło do budowy.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.