Query error chojnow.pl - Ślub cywilny w plenerze
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Ślub cywilny w plenerze

Author: admin
Creation date: 20 July 2015, 11:19 All comments: 1


Ślub cywilny w plenerze

Przed 1 marca b.r., obowiązywała nas ustawa Prawo o aktach stanu cywilnego z 1986 roku. Została ona jednak znacznie zmodyfikowana, dzięki czemu obecnie łatwiej wziąć ślub cywilny poza urzędem stanu cywilnego.

Przed wejściem w życie nowych przepisów, zezwalano na zawieranie związku małżeńskiego poza siedzibą urzędu w ściśle określonych przypadkach- kiedy jedno z narzeczonych znajdowało się w szpitalu bądź zakładzie karnym.

Obecnie jest to zdecydowanie łatwiejsze i coraz większa liczba par korzysta z możliwości zawierania związku małżeńskiego poza urzędem. Udzielenie ślubu w plenerze jest usługą dodatkowo płatną. Zapłacimy za nią 1000 zł. Pary młode muszą także pamiętać, że nie każde miejsce nadaje się na tak doniosłą uroczystość. Śluby w plenerze udzielane są w miejscach, które zapewniają zachowanie powagi wydarzenia, a także gwarantują bezpieczeństwo wszystkich uczestników.

W Chojnowie, miała miejsce taka uroczystość- odbyła się ona w Pałacyku. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z tego wydarzenia.


Comments

a tu reportaż z cyklu jak biedacy dorabiają w naszym terenie . teraz padło na serkiesa biedaka , musi się tyłać po pałacykach i robić z siebie ........ za marne kilkaset złotych he he . portalu zapytaj serkiesa ile przytulił za te nadgodziny bo wiadomo ze za darmo to on i ....... nie ruszy he he
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.