Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Plan sparingowy Chojnowianki Chojnów

Autor Maciek
Data utworzenia: 17 lipiec 2015, 11:44 Wszystkich komentarzy: 18


Plan sparingowy Chojnowianki Chojnów

Poznaliśmy plan sparingowy KS Chojnowianka. Nasi piłkarze przed przystąpieniem do rozgrywek w klasie okręgowej muszą przejść odpowiedni okres przygotowawczy. W klubie pojawił się nowy trener, ze sporym doświadczeniem, zatem musi upłynąć trochę czasu zanim wprowadzone zostaną pierwsze zmiany.

Już w najbliższą sobotę Romuald Kujawa będzie miał pierwszą okazję do przetestowania ustawień taktycznych biało niebieskich. Jutro, w Chocianowe rozegramy pierwszy sparing, w którym rywalem będzie lokalna Stal. Całość rozpocznie się o godzinie 16:00. Tydzień później, najprawdopodobniej w Chojnowie rozegramy kolejny mecz kontrolny z Sokołem Krzywa.

Początek sierpnia to trzeci sparing, tym razem z Piastem Wykroty. Cały okres przygotowawczy zakończy spotkanie z juniorami legnickiej Miedzi.

O przebiegu poszczególnych spotkań będziemy informować na łamach portalu.


Komentarze

Trawa wyschła na bocznej płycie,a Teresiak nie podlewa.Pewnie niedługo wywali chłopaków na jakiś chasiok albo będzie kazał im w parku biegać.Murawa powinna być zlana wodą,miękka.Druga sprawa,to nie ma za bardzo piłkarzy.Ta z parasola ,to nie wiadomo na co czeka,burmistrz ma to w czterech literach.Syna zabrał z klubu,jak sponsor odszedł,bo widzi,ze z tą kobietą to ta drużyna musi runąć.Jasiu głupoty opwiada zawodnikom z 1 zespołu o tym,że na pięknej płycie będą grały kadry wocław,lubin,a nawet z Polski.Tylko to nie poprawi sytuacji chłopaków z 1 drużyny.
zgłoś komentarz
Serkies to szef miasta,za jego przyzwoleniem ta drużyna rozpada się.Marnują się pieniadze,zawodnicy rezygnują z gry,ludzie nie chcą działać w zarzadach.Serkiesa znają z kazdej strony.Do tego problemy z płytami.Serkies J to wspierał Chojnowiankę jak był trenerem w latach 90 i pobierał kasę z klubu jako trener.Teraz na klubie zarobić nie można,Serkies to nie rodowity Chojnowianin,pochodzi z Patoki koło Modłej,a wiec co go lączy z klubem?Gdyby była kasa,co innego,ale za darmo działać?
zgłoś komentarz
Eugeniusz Kaczówka to był prawdziwy kibic.Ale nigdy Janek Serkies.Niedawno był pogrzeb p.gienka ani wieńca z klubu nic.Już zapomnieli,ile pieniędzy i serca dał tu ten oddany człowiek.Serkies ma władze, ma wszystko,mógłby wesprzeć ten klub,rozgonić ten zarząd,a nie robi tego.Czemu,bo nigdy nie miał w sercu Cojnowianki,mieszakanieć Patoki.
zgłoś komentarz
Trzeba tylko czekać na jakieś transfery trenera.
Może juniorzy zasilą pierwszą drużynę
zgłoś komentarz
Chłopie jacy juniorzy ???!!! w tym klubie nie ma juniorów ! jedyne co nam pozostaje to czekać aż chłopacy od trampkarza w dół dorosną i wtedy możemy liczyć na wychowanków, Chłopaki z rocznika który gra w juniorach nadaje się do grania co najwyżej na komputerach !
zgłoś komentarz
Co,jacy juniorzy?Trenuje ich Holender Kowalczyk.Za co bierze pieniądze?Po co ich uczy,żeby nie grali w seniorach?Pieprzyć tylko umiecie.
zgłoś komentarz
Kopiemy się po łbach a z nami trener:trener bajduży o Holandi połowa kopie z dużego palca.Trener jest za niski,150cm jak założy korki,nie boją się trenera.Kazdy robi,co chce ,dłubanie w nosie,30:do jaja i dobry humor leci.Do pierwszej nikt nie pójdzie,tam co najmniej z boku trzeba kopać,a duży palec odpada.Trener do Holandi ,drużynę rozwiązać'
zgłoś komentarz
Czy ktoś wiej jak wczoraj wypadł sparing? ilu było zawodników? czy był ktoś nowy?
zgłoś komentarz
sparing zgodnie z planem

wynik

chojnowianka : stal
2 : 5

zgłoś komentarz
sparing zgodnie z planem

wynik

chojnowianka : stal
2 : 5

zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.