Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Champion Chojnów numerem jeden w naszym województwie!

Autor Maciek
Data utworzenia: 18 lipiec 2015, 16:11 Wszystkich komentarzy: 1


Champion Chojnów numerem jeden w naszym województwie!

Dolnośląski Okręgowy Związek Bokserski zliczył „małe” punkty, które poszczególne kluby z Dolnego Śląska zbierają podczas zawodów sportowych. W końcu nadeszła chwila na którą długo nie musieliśmy czekać. Klub bokserski założony przez Arkadiusza Lewandowskiego na dzień dzisiejszy jest liderem naszego województwa.

Wyprzedziliśmy takie grupy sportowe jak Gwardia Wrocław, Polonia Świdnica czy Kaczor Boks Team. Sukcesy sportowe, które osiągają nasi pięściarze są ogromne. Podopieczni Arkadiusza Lewandowskiego znani są nie tylko na Dolnym Śląsku. Nasi zawodnicy rozpoznawalni są na terenie całego kraju, a także Europy. Wszystko to za sprawą znakomitych wyników – zwłaszcza Kamila Mroczkowskiego, który niejednokrotnie pokazał, że umiejętności jakich nabył podczas treningów pozwalają mu zwyciężać w walkach rangi europejskiej.


Fakt, że staliśmy się najlepszym klubem na Dolnym Śląsku na pewno motywuje do dalszej i ciężkiej pracy. Mamy grupę sportowców, która znakomicie czuje się w ringu. Mamy nadzieję, że dalsze sukcesy pozwolą nam w kolejnych latach utrzymywać się na pierwszym miejscu rankingu DOZB.

Serdecznie gratulujemy!Komentarze

wyniki macie super ale z dotacji wam uje...li w urzedzie , to sie nazywa docenienie przez serkiesa , a jak chojnowianke smarowali srednio po 5 w meczu to smarowal 110 tysiecy na rok i spadli , a jak bokserzy maja wyniki to im ujeb..l 5 tysiecy lub wiecej dziad jeden , gdzie tu logika i sprawiedliwosc ? o tym napiszcze dlaczego wam zabral kase dziad , bo go prawda w oczy kula
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.