Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Zawody kolarskie w wykonaniu chojnowskich dzieci. Sigo Gim 1 spisało się na medal!

Autor Maciek
Data utworzenia: 20 lipiec 2015, 09:02 Wszystkich komentarzy: 0


Zawody kolarskie w wykonaniu chojnowskich dzieci. Sigo Gim 1 spisało się na medal!

W minioną sobotę, na placu zielonym przy Gimnazjum nr 1 w Chojnowie, odbyły się zawody kolarskie dla najmłodszych. Organizatorem całej imprezy był klub kolarski Sigo Gim 1 z naszego miasta. Kilka chwil po godzinie dziesiątej, spiker – Włodzimierz Zatorski, przywitał wszystkich młodych sportowców. "Szukamy następców olimpijczyków" pod takim hasłem odbywała się sobotnia impreza sportowa. Choć frekwencja nie była ogromna, to organizatorom należą się brawa za profesjonalne przygotowanie i podejście. Tuż obok Gimnazjum pojawiły się dwa olbrzymie balony, pomiędzy nimi umiejscowiono podium.

Trasa wyścigu zlokalizowana była tuż obok szkoły na placu zielonym. Wszystko oznaczone było taśmami zatem młodzi adepci dwóch kółek dokładnie wiedzieli jak przebiega tasa. Ponadto każdy wyścig odbywał się za pilotem, którym była reprezentantka Sigo Gim 1 – Alicja Gałas.

Kilka minut po godzinie 11:00 na trasie pojawili się najmłodsi kolarze. Rywalizacja była bardzo zacięta, każdy chciał wygrać. Tego dnia nie było jednak przegranych. Każdy z uczestników otrzymał upominki i gadżety, które były nagrodą za udział w zawodach. Gorący doping rodziców, dziadków i znajomych motywował młodych chojnowian do ciężkiej pracy na trasie rywalizacji.


Wśród dzieci widać było wielkie zadowolenie, na twarzach rodziców malował się uśmiech, a głośne okrzyki były jedynie potwierdzeniem, że trud Klubu Sigo Gim 1 oraz nauczycieli z popularnej "jedynki" nie poszedł na marne.

Po zakończeniu rywalizacji uczestnicy udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez organizatorów. Ostatnim etapem sobotnich zmagań było wręczenie nagród, medali i pamiątkowych dyplomów. Tuż po dekoracji odbyło się losowanie dodatkowych nagród.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz organizatorom za wspaniałą imprezę.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.