Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Chojnowianka ponownie bez trenera. Kujawa rezygnuje!

Autor Maciek
Data utworzenia: 20 lipiec 2015, 12:38 Wszystkich komentarzy: 5


Chojnowianka ponownie bez trenera. Kujawa rezygnuje!

Romuald Kujawa bardzo krótko był nowym szkoleniowcem biało niebieskich. Po pierwszych zajęciach na których pojawiła się nieliczna grupa piłkarzy trener nie do końca wyrażał swoje zadowolenie. Po pierwszym sparingu zrezygnował on z pełnionej funkcji. Spotkanie kontrolne rozegraliśmy ze Stalą Chocianów. Nasz rywal okazał się lepszy o trzy gole. Ulegliśmy mu 5:2. Było to pierwsze i ostatnie spotkanie pod przewodnictwem Romualda Kujawy, który widząc brak zaangażowania piłkarzy postanowił nie podejmować się współpracy z Chojnowianką.

Sytuacja jest fatalna. Piłkarze nie potrafili dogadać się z Ireneuszem Chrzanowskim, teraz kiedy pojawił się nowy trener nadal nie ma ich na zajęciach. Taki stan rzeczy nie końca odpowiada kibicom, którzy bardzo często wyrażają swoje niezadowolenie. – Sytuacja jest absurdalna. Jak to jest możliwe, że zawodnicy nie chcą grać. Wolę nawet oglądać ich porażki i widzieć ich zaangażowanie, aniżeli to co pokazywali do tej pory – podkreśla pan Tadeusz, który od lat obserwuje zmagania biało niebieskich.


Komentarze

No to ładnie :) Niedługo nowy stadion, na którym... nikt nie będzie grać. Z tego czegoś pod nazwą KS Chojnowianka już nic nie będzie. Ja nie winię tu piłkarzy, ale tych którzy zarządzają tym wszystkim. W głowie mi się nie mieści, że gdy w klubie jest taki za przeproszeniem burdel to np. prezes pozostaje bez zmian. To chyba mówi wszystko. A prezesowi klubu powinno być wstyd, ale... Niech robią co chcą.
zgłoś komentarz
buhahaha Kujawa juz podal się do dymisji ??? a kiedy pani prezes to zrobi ??? niech odejdzie ta od parasolu a może będzie szansa uratowac ten klub
zgłoś komentarz
Jeśli mam dobre informacje to pani Członka również podała się do dymisji,
zgłoś komentarz
jest spisek,chłopaki zgadali sie i nie trenuja.czekaja az odejdzie.dopoki bedzie nie wyjdzie na trening spora czesc.ukrywaja info przez zawodnikiem hanieckim.
zgłoś komentarz
Proponuje zrobić zebranie,a jak nie będzie frekwencji,to tak jak kiedys zebrać ludzi,zbuntować ich i wybrać ponownie Członkę.Przyjdzie 60 osób i wszyscy podniosą rękę za Członką.Wybraliście taką,to macie i nie płakać tylko grać i trenować,bo Chojnowianka musi panować.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.