Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Akcja Biegam Bo Lubię wraca do Chojnowa!

Autor Łukasz Krupa
Data utworzenia: 27 lipiec 2015, 11:35 Wszystkich komentarzy: 0


Akcja Biegam Bo Lubię wraca do Chojnowa!

02 sierpnia 2015 roku akcja Biegam Bo Lubię powraca do Chojnowa, na Stadion Miejski przy ul. Małachowskiego! Jest to nie lada gratka dla miłośników biegania oraz dla tych, którzy do tej pory nie mogli się zdecydować na bieganie.

Biegacze, już od 02.08 o godz. 9.30, będą mieli możliwość cotygodniowego spotkania się na Stadionie Miejskim przy ul. Małachowskiego i wzięcia udziału we wspólnym, bezpłatnym treningu. A wszystko to pod okiem wykwalifikowanych trenerów, którzy chętnie będą służyć radami zarówno początkującym biegaczom, jak i tym bardziej zaawansowanym.

Akcja Biegam Bo Lubię powstała z inicjatywy portalu bieganie.pl i dziennikarzy Programu III Polskiego Radia w 2010 roku. Jej celem jest zapewnienie cotygodniowych spotkań z trenerem ludziom, którzy biegają lub dopiero chcieliby zacząć. Początkowo treningi odbywały się w 4 miastach Polski, aktualnie w 72!

Od 02.08 Chojnów dołącza do rodziny BBL i będzie 73 miastem na mapie. W każdą niedzielę o 9.30 na Stadionie Miejskim przy ul. Małachowskiego spotykać się będą miłośnicy biegania. Nie ważne czy już biegasz, czy jeszcze nie. Czy jesteś starszy, czy młodszy. Czy jesteś na emeryturze, czy jeszcze się uczyć. Każdy znajdzie coś dla siebie, a zajęcia będą dostosowane do każdego poziomu wytrenowania.

https://www.facebook.com/bblchojnow

Gorąco zapraszamy!


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.