Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

OBÓZ TANECZNY W DUSZNIKACH ZDRÓJ

Autor Gimnazjum nr 2
Data utworzenia: 28 lipiec 2015, 11:40 Wszystkich komentarzy: 0


OBÓZ TANECZNY W DUSZNIKACH  ZDRÓJ

W dniach 13-24 lipca tancerze Brooklynu wzięli udział w letnich warsztatach tanecznych w Dusznikach Zdrój, organizowanych przez Grupę Artystyczną „Maska” z Kątów Wrocławskich. W tym roku zajęcia prowadzili: Sylwia Hefczyńska-Lewandowska - taniec współczesny, Małgorzata Gietler - jazz, Wojciech Koguciuk - pantomima, Agata Kostrzewa - hip hop, Marzena Anton - akrobatyka, Łukasz Knopek Konopka - hip hop, Maxim Pugachev - krump, Maciek Sheva Mołdoch - poping i Jurij Żurajew - jazz. Trenowaliśmy ciężko po dwa, trzy, cztery razy dziennie czerpiąc z warsztatów ile się da!

Na obozie, oprócz Brooklynu, byli także tancerze Maski z Kątów Wrocławskich, Teatr Tańca Step z Wrocławia, TF TF Crew z Kobierzyc, Wanded Crew i Ewenement z Dzierżoniowa. Zespoły integrowały się ze sobą przygotowując codziennie w innych grupach i na inny temat etiudy, mini spektakle czy kabarety, które prezentowały wieczorami wzruszając i bawiąc do łez. Mieliśmy m.in. dzień fryzur, jaskiniowca, dzień reklam, dzień minionka, dzień detektywa czy śpiewająco-rymujacy.

Oprócz zajęć tanecznych odbyły się również warsztaty plastyczne, wycieczka do Muzeum Papiernictwa w Dusznikach, basen i jazda konna, zwiedziliśmy Skalne Miasto w Czechach i świetnie bawiliśmy się w Parku Rozrywki w Kudowie Zdroju:-)

Na zakończenie warsztatów uczestnicy przygotowali dla rodziców, którzy przyjechali w odwiedziny, spektakl w plenerze - było bajecznie...

Z tym organizatorem na obozy taneczne jeździmy już od 2007 roku i zawsze wracamy zadowoleni, bogatsi o nowe doświadczenia i umiejętności w różnych stylach tanecznych. Dlatego już dziś zachęcamy pozostałą część ekipy z Brooklynu do udziału w przyszłorocznym obozie, bo naprawdę WARTO!!!Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.