Query error chojnow.pl - Rekrutacja na studia w PWSZ im. Witelona w Legnicy jeszcze tylko przez kilka dni !
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Rekrutacja na studia w PWSZ im. Witelona w Legnicy jeszcze tylko przez kilka dni !

Autor PWSZ Legnica
Data utworzenia: 31 lipiec 2015, 09:17 Wszystkich komentarzy: 0


Rekrutacja na studia w PWSZ im. Witelona w Legnicy jeszcze tylko przez kilka dni !

Jeszcze tylko przez kilka dni, do 3 sierpnia kandydaci na studia na rok akademicki 2015/2016 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy mogą rejestrować się w systemie elektronicznej rekrutacji. W ofercie edukacyjnej przyszli studenci mają do wybory kierunki studiów licencjackich, inżynierskich oraz studia magisterskie.

Aby zapisać się na studia wystarczy do 3 sierpnia do północy wejść za pośrednictwem strony internetowej Uczelni w system elektronicznej rejestracji kandydatów na studia. Następnie, podczas rejestracji wypełnić i zatwierdzić formularz danych osobowych, wprowadzić informacje niezbędne w procesie kwalifikacji a przede wszystkim dokonać wyboru studiów. Po rejestracji należy wnieść opłatę rekrutacyjną. A to wszystko bez potrzeby wychodzenia z domu !

Najpopularniejszymi kierunkami, które wybierają młodzi ludzie jest miedzy innymi nowo uruchomiony kierunek Fizjoterapia. Kandydaci chętnie tez wybierają inne kierunki medyczne jak Pielęgniarstwo czy Ratownictwo medyczne oraz kierunki techniczne - Informatykę czy innowacyjną Inżynierię Testową. Zainteresowaniem cieszy się również kierunek Finanse, Rachunkowość i Podatki.

Wiele osób także wybiera Studia 40+ na Administracji i Zarządzaniu. Jest to oferta skierowana do osób pracujących, które chcą uzyskać wyższe wykształcenie i nowe kwalifikacje zawodowe. Dzięki tej formie kształcenia doskonale można połączyć pracę zawodową lub inne obowiązki ze studiami.

Przekrój prowadzonych przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Witelona w Legnicy kierunków jest bardzo zróżnicowany. Są to zarówno kierunki ekonomiczne, humanistyczne, medyczne, prawne, techniczne i ścisłe. Do wyboru są: studia licencjackie: Administracja, Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Dietetyka, Ekonomia, Filologia, Finanse, Rachunkowość i podatki, Fizjoterapia, Pedagogika, Pielęgniarstwo, Ratownictwo Medyczne, Zarządzanie. Studia inżynierskie: Informatyka, Inżynieria testowa, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. Studia magisterskie: Pedagogika, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji.

W dniach 4-6 sierpnia odbywa się przyjęcie od kandydatów dokumentów. Po ich skompletowaniu kandydaci muszą odwiedzić Uczelnię i złożyć je w jednej z Wydziałowych Komisji Rekrutacyjnych. Przyjmowanie dokumentów będzie odbywać się w budynku A.

Ostatnim krokiem rekrutacji jest informacja czy kandydaci dostali się na wymarzone studia. Otrzymają 7 sierpnia 2015 roku na swoje konto.

Szczegóły na stronie Uczelni – www.pwsz.legnica.edu.pl w zakładce Rekrutacja, pod numerami telefonów : 76723 22 10 do 11 lub pisząc na e-mail: rekrutacja@pwsz.legnica.edu.pl

Z poważaniem

mgr Mirosław Szczypiorski

Rzecznik Prasowy

PWSZ im. Witelona w Legnicy
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.