Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Otwórzcie boiska nie róbcie pośmiewiska!!!

Autor Anominowy chojnowianin
Data utworzenia: 16 grudzień 2011, 14:11 Wszystkich komentarzy: 15


Otwórzcie boiska nie róbcie pośmiewiska!!!

Na bramie wejściowej Chojnowskiego Orlika pojawiła się kartka z informacja o tym, iż od dnia 15 grudnia 2011 do 29 lutego 2012 boisko Orlik będzie nieczynne. Informacja ta mocno zdziwiła mieszkańców Chojnowa, którzy korzystali z obiektu. W tym roku pogoda nas rozpieszcza, są dogodne warunki do tego, aby aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. W większości miast Orliki są otwierane przez cała zimę.

O chojnowskim Orliku w ostatnim czasie wiele pisano już w lokalnej prasie. Przypominam, że jeszcze w tamtym roku boisko było nieczynne przez 5 miesięcy w roku od 1 grudnia do 1 kwietnia. A jak dodamy do tego, że w każda sobotę było NIEDOSTĘPNE, to nasuwało się pytanie, czy takie było założenie tego projektu? Od tego roku po INTERWENCJACH trenerów i mieszkańców Chojnowa, którzy w liczbie 500 osób podpisali się pod petycją do ministra Sportu zwiększono liczbę godzin otwarcia obiektu. Boisko było czynne w sobotę przez cały dzień i o dwie godziny dłużej w niedziele.

Wygląda na to, że temat orlika wraca jak bumerang. Ludzie zajmujący się sportem wyszli z propozycja, aby w czasie jednej z imprez sportowych zaprosić dziennikarzy z lokalnej prasy i portali i oddać glos samym zainteresowanym. Wówczas może ktoś usłyszy nasz głos i rozwiąże ten problem raz na zawsze.


Komentarze

psymon Ton dużo bardziej spokojniejszy :) O wiele bardziej docierający do czytających:P
Co do wyksztatłcenia opiekuna orlików to nie jestem przekonany czy potrzeba magistra.(mógłby to być atut)..animator czasu wolnego też byłby kompetentny:)
Pozdrawiam
zgłoś komentarz
Boiska zamknięte a basen otwarty kiedy tylko człowiek chce nawet w święta. Czy to dlatego, że wstęp na boiska darmowy a za basen się płaci? Robimy biznes miejski? Nieco parodia! Czy obsługa basenu nie potrzebuje świat?
zgłoś komentarz
NIEDLUGO WODZU,NASZ SZERYF WYDA ODEZWE DO NARODU CHOJNOWSKIEGO,ZE ORLIKI NA ZIME SA ZAMKNIETE,ZE NASZ ORLIK LEZY W PARKU I JEST ZALODZENIE,ZE NIE MA CO SIE TRZEPIAC BO BYLY STATYSTYKI ROBIONE I PRZEZ NASZ ORLIK PRZEWINELY SIE TYSIACE LUDZI,ZE JEST TO NAJLEPIEJ UTRZYMANY ORLIK W POWIECIE HAHA.JAK MOZNA ZAMKNAC BOISKO SKORO JEST DOBRA POGODA .NASZ SZERYF BYLY PILKARZ TRENER A NA CHOJNOWIANCE DZIECIOM GRAC NIE POZWALALAL I NAPOLEON WITEK T Z KADAFIM PORZADEK ROBILI HAHAHA
zgłoś komentarz
A wiecie jakie rozwiązanie pilnowania jest w Złotoryi? Na Orliku zamontowane są kamery + głośniki, nie ma żadnego pilnującego (oprócz osób pracujących w monitoringu - wydaje mi się że to straz miejska). Orlik jest ogólnodostepny 24h/dobę.
zgłoś komentarz
Please try Google before asking about Great Product Website 364c254
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.