Query error chojnow.pl - Otwórzcie boiska nie róbcie pośmiewiska!!!
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Otwórzcie boiska nie róbcie pośmiewiska!!!

Autor Anominowy chojnowianin
Data utworzenia: 16 grudzień 2011, 14:11 Wszystkich komentarzy: 15


Otwórzcie boiska nie róbcie pośmiewiska!!!

Na bramie wejściowej Chojnowskiego Orlika pojawiła się kartka z informacja o tym, iż od dnia 15 grudnia 2011 do 29 lutego 2012 boisko Orlik będzie nieczynne. Informacja ta mocno zdziwiła mieszkańców Chojnowa, którzy korzystali z obiektu. W tym roku pogoda nas rozpieszcza, są dogodne warunki do tego, aby aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. W większości miast Orliki są otwierane przez cała zimę.

O chojnowskim Orliku w ostatnim czasie wiele pisano już w lokalnej prasie. Przypominam, że jeszcze w tamtym roku boisko było nieczynne przez 5 miesięcy w roku od 1 grudnia do 1 kwietnia. A jak dodamy do tego, że w każda sobotę było NIEDOSTĘPNE, to nasuwało się pytanie, czy takie było założenie tego projektu? Od tego roku po INTERWENCJACH trenerów i mieszkańców Chojnowa, którzy w liczbie 500 osób podpisali się pod petycją do ministra Sportu zwiększono liczbę godzin otwarcia obiektu. Boisko było czynne w sobotę przez cały dzień i o dwie godziny dłużej w niedziele.

Wygląda na to, że temat orlika wraca jak bumerang. Ludzie zajmujący się sportem wyszli z propozycja, aby w czasie jednej z imprez sportowych zaprosić dziennikarzy z lokalnej prasy i portali i oddać glos samym zainteresowanym. Wówczas może ktoś usłyszy nasz głos i rozwiąże ten problem raz na zawsze.


Komentarze

Co do Orlika to jest w tym dużo prawdy,jest ogólnie niedostępny dla mieszkańców Chojnowa.Sam wielokrotnie chciałem za rezerwować Orlika to zawsze była ta sama odpowiedz że nie ma już terminów bo np w niedziele Orlik jest otwarty bardzo krótko.i co ciekawe jest on zarezerwowany dla grup piłkarzy chojnowianki.A jak wiadomo na chojnowiance jest orlik oraz boczne boisko i tu jest pytanie dlaczego te grupy nie graja własnie tam??tylko rezerwują boisko mieszkańcom Chojnowa.jednym słowem to jest SKANDAL i mam nadzieje ze w nastepnym roku burmistrz coś z tym zrobi bo inaczej bedzie ten temat powracał.
zgłoś komentarz
To prawda z tymi orlikami w Chojnowie to jakiś cyrk. Wygląda na to, że mogą z nich korzystać tylko znajomi burmistrza oraz pana, który się nimizajmuje.
zgłoś komentarz
Mówmy konkrety ,pracuje tam kolega burmistrza nauczyciel "jajcor" ,kolega partyjny burmistrza "jajcor" ! Facet robi łachę jak chce się pograć ,córce każe odbierać telefon .Gdyby to właścicielem tych boisk była osoba prywatna taki "jajcor" już szukał by roboty z odpowiednią notatką na świadectwie pracy .Panie burmistrzu może zatrudnić kogoś bezrobotnego co będzie to szanował albo rencistę lub emeryta .
"Jajcor" ma pracę i dość dobrą pensję a robi łachę że udostępni boisko ,jak "jajcora" nie znasz masz nikłe szanse aby pograć na tych boiskach bo się zachowuje jak stara dewota z bólami migrenowymi .

pozdrawiam pana "magistra" kultury fizycznej z trzecioligowej drużyny piłkarskiej bez przygotowania pedagogicznego i adekwatnego wykształcenia panie "Jajcor"
zgłoś komentarz
psymon...ty chyba musisz się dowartościowywać takimi komentarzami... Może jest bez magistra..ale sukcesy jako trener odnosi.Nie jednemu "magistrowi" takich wyników brak...
zgłoś komentarz
...tak bardzo :) tylko zauważ że rozmowa jest o dostępności do boisk za którymi stoi ten specjalista i dlaczego jest to tolerowane .Może złóż zakładkę na stronie o sukcesach tego trenera bo tu nie ten temat .
Czy może sugerujesz że ma tą fuchę za zasługi i dlatego może się tak zachowywać ? jeśli tak to dowartościowałeś gościa ,ja bym go zmienił i to szybko bo prawda jest taka jak napisałem wyżej ci się to podoba czy nie !
zgłoś komentarz
ten wasz trener z sukcesami andrzej nie ma wyzszego wyksztalcenia,uczy warunkowo w szkole,pwnie jakis uklad jest.Nastepna sprawa,ze on nie jest tez trenerem pilki recznej,bo ponoc nie ma papierow do tego i dlatego wycofal dzieci z ligi i graja tylko w zawodach miedzyzkolnych.Na uklady nie ma rady.Mamy ladna pogode a boiska pozamykane,ale jakis skandal!!!
zgłoś komentarz
ponoc ma do chojnowa przyjechac tv i dziennikarze z ogolnopolskich gazet zrobic reportaz o orliku,ostatnio minister mucha prosila by informowac ja o zle funkcjonujacych orlikach.Na dniach ma pojsc petycja do minister,zbierane sa glosy
zgłoś komentarz
oj psymon..przecież sam zacząłeś o wykształceniu tego Pana..
z sytuacją orlików całkowicie się zgadzam...potrzebuje kontroli. ja wyrażam się "bez jadu" w odróżnieniu do Ciebie. ale widać że masz jaką osobistą urazę do tego Pana? czyż nie?;] i teraz tyle co możesz zrobić to pożalić się na forum. Może zacznij działać, a nie wydzwaniać po domach osób zajmujących się "prowadzeniem" orlika. napisz list do burmistrza z pretensjami...polecam:P
zgłoś komentarz
swoja drogą...jestem za tym aby przyjechała telewizja i pokazała stan faktyczny w sprawie orlików w Chojnowie. Oby zmieniło się na lepsze...czyli bardziej dostepne i elastyczne:)
zgłoś komentarz
Oczywiście że tak ,zaznaczyłem na koniec o tym bo moim zdaniem taki opiekun powinien posiadać odpowiednie wykształcenie a jeśli nie to można zatrudnić kogo kolwiek kto niema pracy ,"Jajcor" ma i ma się całkiem dobrze ,nie tylko jako nauczyciel ale też chyba jak się nie mylę radny .Dzwonienie do "Jajcora" było spowodowane ukrywaniem się przez niego ,wiedząc że jest w domu zadzwoniliśmy do niego ,jest oficjalnie nr podany aby to robić i ustalać termin ! co cię tak dziwi a on każe dziecku kłamać że go niema ,choć 5 min po telefonie wychodzi z domu bo całą grupą staliśmy pod jego blokiem bo się nie zjawił na wcześniej umówiony termin ! jeśli to uraz to tak mam ,bo nie znoszę braku kompetencji i kłamstw .
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.