Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Drugi sparing drużyny z Rokitek. Wysoka wygrana Czarnych z Górnikiem Lubin

Autor Czarni Rokitki
Data utworzenia: 31 styczeń 2016, 13:39 Wszystkich komentarzy: 2


Drugi sparing drużyny z Rokitek. Wysoka wygrana Czarnych z Górnikiem Lubin

Drugim rywalem Czarnych w okresie przygotowawczym przed drugą rundą sezonu 2015/2016 był lubiński Górnik, zespół na co dzień grający w A klasie. Zawody odbyły się na boisku w Rokitkach. Dla naszego rywala było to pierwsze spotkanie testowe, przegrane 8:0.

Goście z Lubina dzielnie stawiali czoła Czarnym ale różnica jednej klasy rozgrywkowej była aż nadto widoczna. Miejscowi na tle niżej notowanego przeciwnika pokazali się z bardzo dobrej strony, zaprezentowali kilka ciekawych akcji, rozgrywanych na jednym, góra dwóch kontaktach, co miało odzwierciedlenie w wysokiej zdobyczy bramkowej. Cieszyć może, że drużyna po krótkim odpoczynku ponownie łapie dobra formę, a także fakt, że w składzie nie doszło praktycznie do żadnych roszad.

Na płycie boiska widzieliśmy większość zawodników, którzy reprezentowali team z Rokitek w poprzedniej rundzie, w tym bramkarza Marka Wyszowskiego, który rozegrał pierwszy mecz od 4 miesięcy i spisał się bardzo dobrze. Z różnych powodów na boisku zabrakło Pachury Michała i Kamila, Ziembowskiego, Bekacza, Białka, Migały, Gromali, ale w następnym meczu zapewne już się pojawią. Ponadto w ekipie z Rokitek zagrał zawodnik testowany, który wyraził chęć gry w klubie. Jest to skrajny pomocnik, który zapewne będzie dużym wzmocnieniem. Nazwisko podamy po sfinalizowaniu transferu.

Kolejny sprawdzian odbędzie się w Legnicy już w najbliższą sobotę, a przeciwnikiem będzie Warta Bolesławiecka, która występuje w lidze okręgowej.

W ekipie Czarnych panuje świetna atmosfera, coraz lepiej prezentują się młodzi piłkarze mający jeszcze wiek juniora starszego. Frekwencja na treningach dopisuje, co powinno mieć przełożenie na dobrą postawę w rozgrywkach ligowych.

Czarnych reprezentowali: Wyszowski-Płachta, Pachura D. Nowak, Światłoń, Pater, Wrotny, testowanyzawodnik, Szydełko, Węglewski, Gut, Ratajczyk, Bernat, Tucholski

Bramki zdobywali Gut 2x, Szydełko3x, Tucholski 2x, Węglewski.


Komentarze

Na prawde boicie się podać że w sparingu wystąpił Bartek Haniecki ?. Powodzenia i zdrowia Hani !
zgłoś komentarz
Tak boimy się ciebie że nas zdemaskujesz.Idź do pogrzebowego , tu nie przychodź.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.