Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Przedstawienie Jasełkowe dla mieszkańców Chojnowa - relacja

Autor admin
Data utworzenia: 24 grudzień 2011, 13:40


Przedstawienie Jasełkowe dla mieszkańców Chojnowa - relacja
Świątecznie, refleksyjnie… Tak było przedwczoraj, 22 grudnia 2011 r. w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji gdzie odbyły się Jasełka dla mieszkańców Chojnowa.

Uczniowie Gimnazjum nr 1 w Chojnowie wraz z nauczycielami szkoły przygotowali przedstawienie Jasełkowe, nietypowe, pełne refleksji i zadumy. Skłaniające do myślenia, nie pozwalające pozostać obojętnym widzowi. Był śpiew, gitary i inne instrumenty, niedomówienia. Nie zabrakło tradycyjnych obrazów – pastuszkowie, Maryja, wieczerza. Jednak było inaczej, szczególnie, wyjątkowo. Widzowie zgromadzeni na sali w pełnym skupieniu słuchali i obserwowali zachowania aktorów i muzyków na scenie. Przybyli ludzie opuszczając Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie wciąż w głowie mięli pytania zadawane przez uczniów szkoły, które wzywały do przemyśleń nad własnym życiem, postępowaniem…Powyższe Jasełka nie miałyby takiej mocy gdyby nie zaangażowanie uczniów Gimnazjum nr 1, ich nauczycieli oraz Pana Tomasza Susmęda, który zadbał o wspaniała oprawę muzyczną przedstawienia.
Ci, którzy nie byli mogą żałować – ominęło ich coś naprawdę wyjątkowego. Nie były to typowe Jasełka, lecz przepełnione mądrymi przesłaniami przedstawienie z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Na koniec usłyszeliśmy podziękowania od Pani Dyrektor Gimnazjum nr 1, która dodatkowo życzyła wszystkim zgromadzonym wesołych świąt.

A poniżej krótka fotorelacja, nie oddająca nawet w drobnym stopniu atmosfery Jasełek.