Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Mieszkaniec Grzymalina groził sąsiadom śmiercią

Autor admin
Data utworzenia: 29 grudzień 2011, 12:03 Wszystkich komentarzy: 0


Mieszkaniec Grzymalina groził sąsiadom śmiercią
Mieszkańcowi okolicznego Grzymalina, 55-letniemu Janowi S., który od 25 lat terroryzuje mieszkańców swojej wsi grozi umieszczenie w zakładzie zamkniętym dla osób psychicznie chorych.

Z takim wnioskiem wystąpiła legnicka prokuratura 27 grudnia br. do sądu. Jan S. podejrzany jest o grożenie śmiercią swoim dwóm sąsiadom.

Nie jest to pierwsza próba prokuratury starającej się o umieszczenie mieszkańca Grzymalina w zakładzie zamkniętym. Jednak sąd odmawia izolacji 55-latka popierając swój wybór opinią powołanych przez siebie biegłych.

Z kolei biegli psychiatrzy powołani przez legnicką prokuraturę orzekli, że mężczyzna cierpi na schizofrenię paranoidalną i jego zachowanie zagraża porządkowi prawnemu. W związku z tym mocno dziwią dotychczasowe decyzje sądu.

Jan S. od lat terroryzuje mieszkańców Grzymalina. Grozi, wybija szyby, dopuścił się pobicia, przez które na kilka lat trafił na leczenie psychiatryczne.

Prokuratura występując z nowym wnioskiem przedstawiła sytuacje ze stycznia, gdy Jan S. groził jednemu ze swoich sąsiadów śmiercią i poderżnięciem gardła jego synowi trzymając w ręku siekierę. Zaprezentowała również sytuację z czerwca, gdy 55-latek groził innemu sąsiadowi śmiercią, tym razem posługując się widłami.

Źródło: otolegnica.pl


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.