Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Bokserskie podsumowanie roku 2011

Autor Arkadiusz Lewandowski
Data utworzenia: 31 grudzień 2011, 10:03


Bokserskie podsumowanie roku 2011
Jak wiadomo rok 2011 dobiega do końca. W związku z tym chciałbym bardzo serdecznie podziękować za wszelką pomoc firmie Wojcieszowianka oraz Starostwu Powiatowemu w Legnicy. Dzięki ich wsparciu udało się nam osiągnąć znaczące sukcesy zarówno w skali krajowej jak i międzynarodowej. Moi podopieczni mają za sobą wiele ciężkich treningów, które doprowadziły ich do wielu zwycięstw. Miniony rok był bardzo owocny dla bokserów Champion Powiat Legnicki. Dzięki dobrym treningom oraz znakomitemu wyszkoleniu moi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony. Ich ciężka praca zaowocowała powołaniem najlepszych do kadry Polski oraz kadry dolnego śląska.

Mieliśmy wiele do udowodnienia na imprezach sportowych. W wielu przypadkach okazaliśmy się bezkonkurencyjni dla przeciwników. Mimo, że klub wywodzi się z małego miasta jakim jest Chojnów udowodniliśmy, że śmiało można pokonać drużyny z dużych metropolii.
Jestem niezmiernie zadowolony z ciągłego progresu w treningach moich podopiecznych.
Mimo, iż rok 2011 obfitował w liczne sukcesy mieliśmy także chwile zwątpienia. Jak już wiadomo nasz klub zmienił nazwę z Champion Chojnów na Champion Powiat Legnicki. Otrzymujemy pomoc ze starostwa dlatego też postanowiłem bardziej promować powiat. Zawsze mogę liczyć na firmę Wojcieszowianka, która niejednokrotnie wyciągnęła do nas pomocną rękę i wsparła w ciężkich chwilach.

Na sam koniec pragnę złożyć serdecznie życzenia z okazji nadchodzącego Nowego Roku 2012. Życzę wszystkim, a w szczególności moim podopiecznym wielu sukcesów, cierpliwości w dążeniu do celu oraz samych zwycięstw.

Mała fotorelacja z ostatniego w tym roku treningu: