Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Wypadek drogowy za Chojnowem (aktualizacja - zdjęcia)

Autor admin
Data utworzenia: 02 styczeń 2012, 18:57 Wszystkich komentarzy: 3


Wypadek drogowy za Chojnowem (aktualizacja - zdjęcia)
Do groźnego wypadku drogowego doszło dzisiaj około godziny 16:00 na drodze nr 94 za Chojnowem przy zjeździe na Jerzmanowice.

W wypadku uczestniczyły dwa samochody osobowe – Audi oraz Opel Astra. Szkody odnieśli kierowcy samochodów – jeden z nich uskarżał się na uraz głowy, drugi zaś na ból w kolanie. Zostali oni odwiezieni do Szpitala Specjalistycznego w Legnicy przez przybyłą karetkę pogotowia.

W wyniku wypadku jeden z samochodów "wylądował" w rowie, drugi zaś na przydrożnym polu.

Przyczyny zajścia bada policja, jednak przypuszczać można, że kierowcy nie dostosowali się do zasad bezpiecznego poruszania się po drodze w szczególnych warunkach – padająca mżawka oraz nadmierna prędkość.


źródło zdjęć: PSP Legnica

Komentarze

STAŁO SIĘ ! MIAŁEŚ WYPADEK,DOZNAŁEŚ OBRAŻEŃ I TWOJE ŻYCIE ZMIENIŁO SIĘ !!! ZADOŚĆUCZYNIENIE ZA TWOJE CIERPIENIE CZEKA.WIEMY CO ZROBIĆ BY BYŁO JAK NAJWIĘKSZE.ZADZWOŃ LUB NAPISZ.POMOGĘ 100 % Chojnów, Legnica, Goliszów, Gołaczów, Budziwojów, tel.791-299-593 lub marcinfiebich@gmail.com
zgłoś komentarz
Widziałem te dwa autka na lawetach pod policją. Strasznie zniszczone, zastanawiałem się, czy ludzie z tego cało wyszli. Przeczytałem na portalu, że żyją. Całe szczęście. Nadmierna prędkość najczęstszą przyczyną wypadków, no i brawura.
zgłoś komentarz
z tego co wiem to się ścigali
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.