Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Sie ma! W tym roku gramy z pompą!

Autor admin
Data utworzenia: 04 styczeń 2012, 15:30 Wszystkich komentarzy: 3


Sie ma! W tym roku gramy z pompą!

Wielkimi krokami zbliża się XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chojnowie. Najbliższa niedziela – 8 stycznia – w mieście i gminie Chojnów należeć będzie do 51 wolontariuszy z charakterystycznymi puszkami i naklejkami w kształcie serca.

Od samego rana po ulicach miasta spacerować będą wolontariusze, którzy z puszką w ręku wspierać będą Orkiestrę. Przygotujmy więc gotówkę w różnych nominałach i pomóżmy potrzebującym.
Przypomnijmy – w tym roku dochód uzyskany podczas XX Finału WOŚP zostanie przekazany na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

W Chojnowie również nie zabraknie atrakcji przygotowanych specjalnie na tę okazję.
W godzinach 11:00 – 13:00 pod Urzędem Gminy w Chojnowie przy ulicy Fabrycznej 1 spotkać będzie można znanych choćby z akcji Mikołajkowej członków klubu Quad-Cross Chojnów, którzy za datki wrzucone stojącym razem z nimi wolontariuszom WOŚP przewiozą chętnych swoimi quadami.

O 16:00 na scenie w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji zagra bluesowo-rockowy zespół - Faza Blues.

Godzinę później – o 17:00 – rozpocznie się główna część chojnowskiego Finału WOŚP – licytacja. Wylicytować będzie można wiele atrakcji takich jak dłuższy przejazd na quadach w ekstremalnych warunkach czy specjalne orkiestrowe gadżety.

Dodatkowo odbędzie się profesjonalny pokaz i instruktaż udzielania pierwszej pomocy, który przygotowała firma DAN-MED.

Poprawmy zeszłoroczny rekord, gdy podczas XIX Finału WOŚP w Chojnowie zebrano 15.898 zł i 55 groszy, 6 dolarów i 75 centów, 143.5 korony czeskiej oraz 32.33 Euro!


Źródło: MOKSiR Chojnów


Komentarze

Warto też dodać że podczas głównej części w MOKSiR odbędzie się taka mała gala z występami chojnowskich śpiewaków , wystąpi zespół karambol oraz wystąpią dwa chojnowskie kabarety "Byle do przodu " i " Na czworaka"
zgłoś komentarz
burmistrz was wesprze on hojny jest,uczciwy,i da ze swoich nie urzedowych pieniedzy
zgłoś komentarz
stefciu - z czego wynika Twoja złośliwość?
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.