Query error chojnow.pl - Ferie zimowe w chojnowskim MOKSiR
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Ferie zimowe w chojnowskim MOKSiR

Autor admin
Data utworzenia: 10 styczeń 2012, 14:54 Wszystkich komentarzy: 0


Ferie zimowe w chojnowskim MOKSiR
Ferie zimowe w województwie dolnośląskim zaczną się lada dzień. W związku z tym niezawodny w takich momentach Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie organizuje zajęcia dla wszystkich, którzy nie mają planów na te wolne dni.

16 stycznia 2012 r. - od tego dnia przez dwa tygodnie uczniowie chojnowskich szkół będą mogli odpocząć od nauki i szkoły. Tego też dnia MOKSiR w Chojnowie rozpoczyna zajęcia prowadzone przez instruktorki – Panią Jadwigę Zderska i Panią Elwirę Kądziołkę. Serdecznie zapraszamy na nie dzieci w wieku od 6 lat.

A tak wygląda plan zajęć na te dni:
  • 16.01. (poniedziałek), godz. 10:00 - PAPIEROWE CZARY dla Babci i Dziadka (zajęcia plastyczne- wykonywanie laurek, drobnych upominków dla babci i dziadka); KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY z KLANZĄ, POLKA AMERYKANKA - warsztaty taneczne
  • 17.01. (wtorek), godz. 10:00 - COŚ Z NICZEGO (zajęcia plastyczne); TOUR de CAPSEL (wyścigi kapsli); RAZ DWA TRZY (zajęcia taneczne i teatralne)
  • 18.01. (środa), godz. 10:00 - ZŁOŚLIWOŚCI JEJ KRÓLEWSKIEJ MOŚCI (spektakl dla dzieci w wykonaniu aktorów krakowskiego TEATRU MASKA), TEATRAŁKI (warsztaty słowa i ruchu)
  • 19.01. (czwartek), godz. 10:00 - MASKI KARNAWAŁOWE (zajęcia plastyczne); PIES DINGO (warsztaty taneczne i teatralne)
  • 20.01. (piątek), godz. 10:00 - WIELKI BAL PRZEBIERAŃCÓW (nagrody za najciekawsze przebranie)
Jest to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy nie mają zaplanowanego wypoczynku na okres ferii zimowych. Zabawy przewidziane w MOKSiR przy ciepłej herbacie na pewno zajmą przybyłych i pozwolą w produktywny i przyjemny sposób spędzić ten wolny okres. Serdecznie zapraszamy wszystkich do zabaw. Wspaniały nastrój gwarantowany!

Podczas zajęć wymagane jest obuwie zmienne.

Źródło: MOKSiR Chojnów

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.