Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Ekonomia społeczna - spotkanie konsultacyjno - doradcze w Urzędzie Gminy Chojnów

Autor Urząd Gminy Chojnów
Data utworzenia: 30 sierpień 2017, 14:50 Wszystkich komentarzy: 0


Ekonomia społeczna - spotkanie konsultacyjno - doradcze w Urzędzie Gminy Chojnów

Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz oraz Legnickie Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu miasta i gminy Chojnów oraz osoby zainteresowane podjęciem działalności gospodarczej i otwieraniem podmiotów ekonomii społecznej na spotkanie doradczo – szkoleniowe, które odbędzie się 5 września 2017 r. o godz. 16.00 w Urzędzie Gminy Chojnów, sala nr 6 (Parter).

Spotkanie ma na celu przedstawienie oferty projektu, wyjaśnienie czym jest ekonomia społeczna, jakie są podmioty ekonomii społecznej i jak je założyć.

Spotkanie skierowane jest do:

- osób fizycznych w szczególnej sytuacji na rynku pracy (m.in. osoby wykluczone społecznie, osoby z niepełnosprawnościami, bezrobotni itp.).

- organizacji pozarządowych,

- spółdzielni socjalnych i innych przedsiębiorstw społecznych,

- innych podmiotów ekonomii społecznej (np. WTZ, ZAZ, KIS, CIS),

- JST i jednostek organizacyjnych samorządu (w tym instytucji otoczenia rynku pracy i pomocy społecznej).

Swój udział w spotkaniu można potwierdzić do dnia 04.09.2017 r. telefonicznie - pod numerem tel. 76-81-88-502 wew. 40 lub mailowo: a.kozak@gmina-chojnow.pl

Prowadzony przez Legnickie Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich Legnicko-Głogowski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej to zespół wykwalifikowanych, posiadających doświadczenie w biznesie i sektorze ekonomii społecznej specjalistów. Doradcy, trenerzy i animatorzy go tworzący otrzymali akredytację Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, jako OWES Wysokiej Jakości.

Szczegółową ofertę doradztwa, szkoleń, wizyt studyjnych i innych usług znaleźć będzie można na stronie internetowej: www.lgowes.lsio.org.pl oraz w siedzibie Ośrodka.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.