Query error chojnow.pl - Jubilatka i Teatr VIS a VIS zapraszają na Bittersweet
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Jubilatka i Teatr VIS a VIS zapraszają na Bittersweet

Autor admin
Data utworzenia: 31 sierpień 2017, 13:50 Wszystkich komentarzy: 1


Jubilatka i Teatr VIS a VIS zapraszają na Bittersweet

Chojnowska Kawiarnia Jubilatka i Teatr VIS a VIS zapraszają na Bittersweet - spektakl muzyczno-kabaretowy w stylu retro.

Bittersweet to opowiedziana pół żartem, pół serio rymowana i muzyczna historia z dreszczykiem okraszona znanymi, popularnymi i wpadającymi w ucho szlagierami w stylu retro, między innymi Hanki Ordonówny czy Wiery Gran.

- Kameralny spektakl muzyczny łączący krotochwilę z groteską w stylu retro. Zabawne, momentami nawet krotochwilne perypetie aktorki z bulwarowego teatru, która popełniwszy zbrodnię skazana jest na niekończącą się ucieczkę stającą się podróżą w czasie i przestrzeni do świata przedwojennych kabaretów i teatrzyków kawiarnianych

W roli głównej wystąpi Maja Grześkowiak – aktorka musicalowa, absolwentka Studium Musicalowego Capitol we Wrocławiu, wokalistka krakowskich scen muzycznych, głównie występuje w spektaklach o charakterze retro - Zdecydowanie kocha to co robi i wykonuje to z pasją. Jak mówi: „Jest sztuką zatrzymać się na chwilę i rozkoszować w sztuce. To wspaniałe sprawiać, że na chwilę wszyscy jesteśmy gdzieś daleko, w zupełnie innych realiach” - zaznacza Teatr VIS a VIS.

Spektakl odbędzie się 9 września (sobota) w Kawiarni Jubilatka. Początek zaplanowano na godzinę 18:00. Bilet wstępu to koszt 20 złotych; rezerwacje prowadzone są pod numerem 534 098 483.

inf. materiały prasowe


Komentarze

For the person asking for sites about car buyers, car valuations without personal details, car buyers guide, car valuation malta, free car valuation, sell my car need for speed heat, sell my car online fast, my easy buy card, sell my car gta 5, www.buymycar.com, I highly suggest this good car buyers tips forum
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.