Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Zyskaj radość i energię. Dream Dance Center - Centrum Tańca i Fitness zaprasza [WYNIKI KONKURSU]

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 02 październik 2017, 19:29


Zyskaj radość i energię. Dream Dance Center - Centrum Tańca i Fitness zaprasza [WYNIKI KONKURSU]

Gabriela Zenka to osoba, której w Chojnowie chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Kilka lat temu jej umiejętności, dzięki udziałowi w programie "Got to dance. Tylko taniec", poznała cała Polska. Jak mówi - Taniec jest dla mnie wszystkim. Spełnieniem, sposobem na wyrażenie uczuć, separacją od myśli... A czym dla Ciebie jest taniec? Odpowiedź na to pytanie możesz poznać w Dream Dance Center - Centrum Tańca i Fitness, które oferuje:

- zajęcia fitness: aerobic, latino dance, jumping fitness, stretching/mobility, body shape, stepper aktiv, full body workout;

- zajęcia taneczne: disco dance, jazz, street dance, stretching, jumping kids.

Oferta skierowana jest do osób w każdym wieku. Dream Dance Center - Centrum Tańca i Fitness oferuje zarówno zajęcia grupowe jak i indywidualne - Starszym proponuję fitness, latino dance, aerobik, steppery, hantle i trampoliny. Dla młodszych zajęcia ruchowe i warsztaty taneczne. W ofercie mam także przygotowanie nowożeńców do pierwszego tańca, treningi solowe i duetów. Wierzę, że każdy znajdzie coś dla siebie - zaznacza instruktorka.

Chcesz spróbować swoich sił? Nie zwlekaj, zapisz się!

tel: 780 042 477 lub 696 044 854
e-mail: ddc.gv@wp.pl

Zajęcia prowadzone są poniedziałku do piątku w Szkole Podstawowej nr 3, przy ulicy Tadeusza Kościuszki 30.

Zapisując się do Dream Dance Center, trafiasz pod opiekę doświadczonej instruktorki. Gabriela Zenka ukończyła intensywny kurs w Egurrola Dance Studio, otrzymując tytuł instruktora rekreacji i instruktora tańca. Na swoim koncie ma także kilka innych dodatkowych szkoleń oraz spore doświadczenie, jakie zyskała prowadząc zajęcia w klubach fitness oraz zajęcia ruchowe z dziećmi.

Gabriela Zenka jest czynną tancerką turniejową - praca w Dream Dance Center - Centrum Tańca i Fitness to dla niej przede wszystkim rozwijanie swojej pasji.

KONKURS

Zachęcamy do udziału w konkursie, w którym wygrać możecie karnet o wartości 100 złotych (na miesiąc), do wykorzystania 2017 roku w Dream Dance Center - Centrum Tańca i Fitness.

By zdobyć szansę na nagrodę, odpowiedz nam na jedno proste pytanie:

Dlaczego karnet powinien trafić właśnie do Ciebie?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: konkursy@chojnow.pl do poniedziałku, 2 października (do godziny 12:00). Najciekawszą odpowiedź nagrodzimy.

Do wiadomości prosimy dodać także imię i nazwisko oraz numer telefonu celem kontaktu.

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na publikację imienia i nazwiska na liście zwycięzców.

WYNIKI KONKURSU

Główną nagrodę w naszym konkursie zdobywa Pani Anna Bursakowska:

- Karnet powinien trafić do mnie, ponieważ kocham taniec, kocham sport. Zawsze taniec oraz sport były i są w moim życiu. I dzięki fitness będę mogła wrócić do pełnej sprawności po doznanej kontuzji kolana.

Gratulujemy! Szczegóły dotyczące odbioru nagrody przekażemy drogą mailową.