Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Co jest grane w Chojnowie?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 06 październik 2017, 04:40 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w Chojnowie?

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura. W ten weekend na dużym ekranie ponownie najnowsza produkcja Patryka Vegi, czyli głośny i długo wyczekiwany „Botoks”. W repertuarze tradycyjnie znajdzie się też coś dla najmłodszych.

ALPEJSKA PRZYGODA

sobota, godz. 15.00

Szwajcarski film familijny. Opowiada historię Ursli – chłopca, który wraz z rodzicami mieszka w wysokich szwajcarskich Alpach i tam zajmuje się hodowlą zwierząt. W wyniku nieszczęśliwego wypadku rodzina traci cały swój dobytek i jest zmuszona zadłużyć się u niesympatycznego właściciela sklepu w ich wsi. Chłopiec przeżywa wiele rozterek, do problemów rodzinnych dołączają problemy związane z nieakcptowaniem go przez rówieśników. Ursli jednak się nie poddaje i bierze sprawy w swoje ręce, wyruszając w podróż bogatą w wiele przygód.


BOTOKS

piątek, godz. 19.00

sobota, godz. 17.00; 19.30

Najnowszy dramat sensacyjny Patryka Vegi. Na ekranie zobaczymy takie gwiazdy polskiego kina, jak Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Marieta Żukowska, Janusz Chabior, Sebastian Fabijański, Piotr Stramowski czy Tomasz Oświęciński. Historie przedstawione w „Botoksie” oparte są na faktach. Film, pomimo że przedstawia dość dramatyczne historie, przepełniony jest wyrafinowanym humorem, co charakterystyczne dla twórczości Vegi, choć nie brakuje w nim również drastycznych scen.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.