Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Wybierz się do Lubina na Modern Talking z Thomasem Andersem! WYNIKI KONKURSU

Autor admin
Data utworzenia: 13 październik 2017, 04:21


Wybierz się do Lubina na Modern Talking z Thomasem Andersem! WYNIKI KONKURSU

Lubisz Modern Talking? Światowe przeboje, takie jak: You’re My Heart, You’re My Soul, Cheri Cheri Lady, Brother Louie, Geronimo’s Cadillac czy Atlantis Is Calling, zna doskonale każdy z nas. Jeżeli lubisz bawić się w rytmach rodem z lat 80-tych i 90-tych, to zachęcamy do udziału w naszym konkursie. Tym razem mamy do wygrania wejściówkę na koncert Modern Talking z Thomasem Andersem, który odbędzie się 4 listopada w Hali RCS w pobliskim Lubinie.

Koncert Thomasa Andersa & Modern Talking to jednak nie wszystko - Po koncercie dyskoteka dorosłego człowieka - same hity w rytmach lat 80- tych i 90-tych! Wystąpi także zespół Ogień - tegoroczny zwycięzca O!Polskie Przeboje oraz zdobywca 3 nagród w konkursie Debiutów podczas 54. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu - informują organizatorzy wydarzenia.

Koncert odbędzie się 4 listopada. Start o godzinie 20:00. Bilety do zdobycia na bilety.ev-factory.pl, kupbilet24.pl, ticketpro.pl oraz... na naszym portalu.

Wystarczy, że weźmiesz udział w naszym konkursie.

KONKURS

Mamy dla Was wejściówkę Golden Cirlce o wartości 139 złotych!

By zdobyć szansę na nagrodę wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie:

Przy którym przeboju Modern Talking najlepiej się bawisz?

Spośród wszystkich osób, które wezmą udział w naszym konkursie, wybierzemy szczęśliwca, który otrzyma od nas wejściówkę na koncert. Odpowiedzi prosimy publikować pod konkursowym postem na naszym profilu na facebooku. W wiadomości prywatnej prosimy o przesłanie imienia i nazwiska oraz numeru kontaktowego.

Na odpowiedzi czekamy do 13 października, do godziny 12:00.

Zachęcamy do udostępniania i polubienia konkursowego postu.

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na publikację danych osobowych na liście zwycięzców.

WYNIKI KONKURSU

Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi. Tym razem wybór był prosty - główna nagroda wędruje do osoby, która spełniła wszystkie warunki postawione w zasadach konkursu:

Gratulujemy!