Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Goście z Mnichovo Hradiště

Autor Gimnazjum nr 2
Data utworzenia: 06 październik 2017, 13:17 Wszystkich komentarzy: 0


Goście z Mnichovo Hradiště

W październiku przyjechali do nas długo wyczekiwani goście z zaprzyjaźnionego gimnazjum w Mnichovo Hradiště. My gościliśmy u nich w czerwcu w minionym roku szkolnym a 4 października przyjechali z rewizytą. A wraz z nimi Lenka, Lukas i Piotr, czyli pani dyrektor i nauczyciele, którzy opiekowali się 47 osobową grupą młodzieży.

Bardzo miło było spotkać się ponownie, tym bardziej, że pierwsze, oficjalne spotkania szybko zamieniły się w bardzo przyjacielskie relacje. Młodzież z Czech miała okazję zwiedzić Chojnów. Byliśmy w Urzędzie Miasta, gdzie w sali obrad powitał gości burmistrz Jan Serkies, zwiedziliśmy chojnowskie muzeum po którym oprowadził nas dyrektor Jerzy Janus, Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji gdzie uczniowie mogli spróbować swoich sił grając w kręgle.

Zwiedziliśmy stadion, Basztę Tkaczy a po smacznym obiedzie w Ceglanym Dworku mieliśmy dzięki uprzejmości ks. proboszcza Marka Osmólskiego możliwość wejścia na wieżę kościelną skąd można było podziwiać panoramę miasta. dalej były rozgrywki sportowe, mecz siatkówki oraz grill.

Mamy nadzieję, że podobne spotkania będą mogły odbywać się częściej, tym bardziej, że nasze miasta dzieli tylko 160 km.:)Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.