Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Taneczna zabawa na Święcie Pieczonego Ziemniaka w Przedszkolu nr 1 [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 09 październik 2017, 12:00 Wszystkich komentarzy: 0


Taneczna zabawa na Święcie Pieczonego Ziemniaka w Przedszkolu nr 1 [ZDJĘCIA]

Wspólne tańce, poszukiwanie ziemniaków, malowanie twarzy, dużo zabawy i smakołyków - za nami kolejna edycja Święta Pieczonego Ziemniaka w Przedszkolu Miejskim nr 1. Organizatorzy wydarzenia, śledząc prognozy powody, mogli mieć powody do niepokoju - Przenikliwe zimno i padający co chwilę deszcz nie napawał nas optymizmem. Ale pogoda zrobiła wszystkim miłą niespodziankę! Okazało się bowiem, że w godzinach, w których przewidziany był nasz festyn wyjrzało słoneczko i zrobiło się dużo cieplej!

Festyn odbył się dzięki zaangażowaniu Rady Rodziców, pracowników przedszkola i przede wszystkim dzieci, którzy byli głównymi bohaterami sobotniego wydarzenia.

- Były wspólne tańce, poszukiwanie ziemniaków w ogrodzie przedszkolnym, malowanie twarzy, nie zabrakło smakołyków - można było zjeść przepyszne ciasta, pierogi, frytki, placki ziemniaczane, pizze ufundowane przez pizzerię „Piccolo Mondo”. Dużym powodzeniem cieszyło się rodzinne pieczenie kiełbasek przy ognisku. Mnóstwo radości sprawiła także wizyta Mrówki i Krecika - podsumowują organizatorzy, dziękując zarazem wszystkim, którzy wsparli wydarzenie.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.