Query error chojnow.pl - Pogo Dancing w Jubilatce, czyli Punk Rock Live VII
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Pogo Dancing w Jubilatce, czyli Punk Rock Live VII

Author: admin
Creation date: 12 October 2017, 13:53 All comments: 0


Pogo Dancing w Jubilatce, czyli Punk Rock Live VII

Polish Fiction i Kawiarnia Jubilatka zapraszają na siódmą edycję Punk Rock Live. Tym razem, oprócz chojnowskiej grupy, na "scenie" przy Legnickiej 69 zaprezentują się także: Korabel, WSKpunk oraz Sajgon.

Koncert odbędzie się 14 października. Początek zaplanowano na godzinę 19:30.

W Jubilatce zaprezentują się:

Korabel - zespół został założony w 2016 roku przez czterech zwykłych "kolegów"; fantastyczna czwórka grająca polskiego melodycznego hard rocka z elementami muzyki metalowej.

WSKPunk (Wyprawiona Skóra Królika) - zespół powstał w 1985 roku; założycielami byli Norbert Krupa i Tomasz Kupis. 4 stycznia 2013 roku zespół powrócił na scenę po długiej przerwie. Obecnie w jego skład wchodzą: Manager - Emilia Długosz, Norbert Krupa, Marta Łydka oraz Paweł Angelus.

Polish Fiction - zespół założony w 2003 roku w Chojnowie - gramy muzykę punk rockową, lecz w naszej twórczości usłyszeć też można reggae, nową fale i nawet hard rock. W skład zespołu wchodzą: Darek Czarnecki, Zdzisław Teklik, Mateusz Sieniek oraz Balti, czyli Łukasz Małota.

oraz Sajgon, założony w 1990 roku, zespół punkowy z Wałbrzycha, który po przerwie na scenę powrócił w 2008. W jego obecny skład wchodzą: Sławek Trocha, Rafał Leśniak, Tomasz Balcerak oraz Michał Staniszewski.

Wstęp na wydarzenie to koszt 15 złotych.


Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.