Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

X Bal Mechanika SIMP 2017

Autor Sponsorowane
Data utworzenia: 20 październik 2017, 08:20


X Bal Mechanika SIMP 2017

W dniu 4 listopada 2017 o godz. 19.00 w Domu Schrama już po raz dziesiąty odbędzie się "Bal Mechanika SIMP 2017" zorganizowany przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich - Koło Terenowe SIMP w Chojnowie.

Bal jest kontynuacją tradycji Koła SIMP w Chojnowie, związanej z propagowaniem oprócz spraw zawodowych, również życia kulturalnego.

Przygotowywany jest z myślą o członkach naszego Stowarzyszenia, mieszkańcach Chojnowa i okolic oraz sympatykach naszego Stowarzyszenia, którym chcielibyśmy pokazać lub przypomnieć dobre zwyczaje popularyzowane przez SIMP.

Jak co roku organizatorzy zapewniają wszystkim uczestnikom Balu wspaniałą zabawę, dobrą muzykę, wiele atrakcji i wystawne menu.

Mając na względzie jubileuszową edycję Balu, w tym roku zaplanowano wyjątkową oprawę: konkursy z nagrodami, pokazy taneczne i jako główną atrakcję wieczoru występ grupy MultiVisual(finaliści V edycji programu Mam Talent).

W trakcie Balu wylosowany zostanie szczęśliwy bilet, którego posiadacz spędzi niezapomniane chwile na zagranicznej wycieczce lub kurorcie SPA.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w jubileuszowym X Balu Mechanika SIMP 2017.