Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Chojnowianie podbili stadion Zagłębia [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 16 październik 2017, 14:07 Wszystkich komentarzy: 0


Chojnowianie podbili stadion Zagłębia [ZDJĘCIA]

Wczorajsze starcie między Zagłębiem Lubin a Górnikiem Zabrze cieszyło się wyjątkowo dużą frekwencją. Dlaczego o tym wspominamy? Ponieważ znaczną część kibiców stanowili tym razem mieszkańcy Chojnowa i sąsiednich miejscowości. Z okazji 30-lecia zorganizowanego wsparcia ze strony chojnowian, klub z Lubina przekazał młodzieży z naszych gmin 1000 sztuk biletów za symboliczną złotówkę. Chętnych na wyjazd na mecz z Górnikiem Zabrze nie brakowało.

Wsparcie, jak widać, przyniosło skutek. Lubinianie pokonali gości z Górnego Śląska. Mecz na szczycie Ekstraklasy zakończył się wynikiem 3:2.

Z wejściówek skorzystali zarówno uczniowie szkół z Chojnowa i gminy Chojnów, jak i przedstawiciele lokalnych klubów sportowych - nie tylko tych piłkarskich.

Duża grupa z Chojnowa została przywitana osobno przez meczem. Frekwencja na stadionie dopisała. Zdaniem Miłosza Kołodzieja z Ruchu Miejskiego 59-225 Chojnów - Widowisko było, jak na polską ligę, przednie.

Wysoką frekwencję i doping komplementował podczas konferencji prasowej trener Piotr Stokowiec.

Z podziękowaniami w kierunku kibiców z Chojnowa i sąsiednich miejscowości zwrócił się także Robert Sadowski, Prezes KGHM Zagłębia Lubin - Serdecznie Wam dziękuję, że byliście z nami na tak ważnym meczu z Górnikiem Zabrze. Dziękuję ruchowi miejskiemu w Chojnowie, za to, że pomógł nam w tej akcji. Mam nadzieję, że w przyszłości będziemy robili takie akcje częściej i z równie dobrym skutkiem - i sportowym na boisku i frekwencyjnym na trybunach.

zdjęcia: 59-225 ChojnówKomentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.