Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Zabrakło złota, ale są dwa srebra, brąz, IV i VI miejsca

Autor admin
Data utworzenia: 16 październik 2017, 14:59 Wszystkich komentarzy: 0


Zabrakło złota, ale są dwa srebra, brąz, IV i VI miejsca

Martyna Merunowicz, Ksawery Olchowy, Michał Czatrowski i Wiktor Szklarz reprezentowali chojnowski klub taekwondo LMKS "SFORA" podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Taekwondo Olimpijskim. Zawodnicy TKDO w kategorii wiekowej Młodzik, to jest 10-11 lat, rywalizowali między sobą w konkurencjach walk, dwuboju technicznego i układów formalnych poomse.

Grupa pod wodzą instruktora Yevgena Nikitina oraz ze wsparciem członków klubu - Iwony Merunowicz, Izabeli Jędrzejczak i Sebastiana Olchowego, wróciła do domu z dwoma srebrami, brązem, IV i VI miejscem.

Poszczególni zawodnicy zdobyli:

Martyna Merunowicz - II miejsce w walkach, IV miejsce w Poomse,
Wiktor Szklarz - II miejsce w walkach, VI miejsce w dwuboju,
Ksawery Olchowy - III miejsce w walkach, VI miejsce w dwuboju,
Michał Czatrowski - IV miejsce w walkach oraz w dwuboju.

- Były to jedne z ważniejszych zawodów dla tej kategorii wiekowej. Pozostał po nich spory niedosyt, ponieważ oczekiwaliśmy lepszych wyników, aczkolwiek nasi zawodnicy przyłożyli wszelkich starań, aby trud treningów przekuć na medale, a w sporcie tak bywa, że raz się wygrywa, a raz przegrywa. Zabrakło sportowego szczęścia, a w powyższym zestawieniu głównego kruszcu. Standardowo wyciągamy wnioski i dalej ciężko pracujemy nad formą - zaznacza Yevgen Nikitin - instruktor LMKS "SFORA" Chojnów - Gratuluję zawodnikom włożonego serca w walki, a wszystkim sympatykom Taekwondo Chojnów dziękujemy za okazaną pomoc w ich dążeniu do celu. A dążą do niego przygotowując się na treningach Taekwondo Chojnów​, które odbywają się na sali sportowej Gimnazjum nr 1 w Chojnowie​ w każdy wtorek i czwartek od 16:30 do 20:00.

fot. Taekwondo ChojnówKomentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.