Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

KaroLina i biały wąż, czyli podsumowanie projektu "Od bajki do bajki" w Domu Kultury

Autor admin
Data utworzenia: 19 październik 2017, 13:47 Wszystkich komentarzy: 0


KaroLina i biały wąż, czyli podsumowanie projektu "Od bajki do bajki" w Domu Kultury

26 października w Domu Kultury odbędzie się spotkanie finałowe projektu "Od bajki do bajki", realizowanego przez Miejską Biblioteką Publiczną oraz chojnowskie placówki oświatowe. Głównym punktem spotkania będzie spektakl "KaroLina i biały wąż".

Scenariusz przedstawienia powstał w oparciu o teksty pisane przez dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 oraz Szkoły Podstawowej nr 4, podczas warsztatów prowadzonych przez pisarkę Joannę M. Chmielewską.

- Spektakl przygotowuje Barbara Słotwińska, autorka scenariusza i scenografii, z zespołem teatralnym „Czwórka” z SP 4 w składzie: Aleksandra Andreasik, Dominik Chaczko, Wiktor Cieśla, Alicja Gerak, Dominika Hołda, Laura Janczyńska, Kaja Krakowska, Wiktoria Łuczkowiec, Martyna Myszograj, Jakub Pacuła, Wojciech Smoczyński, Mateusz Tucholski. Zajęcia są bardzo kreatywne. Uczestnicy zespołu proponują własne pomysły sceniczne i aktywnie angażują się w pracę nad realizacją spektaklu - informuje Miejska Biblioteka Publiczna.

Przedstawienie zostanie zaprezentowane podczas spotkania finałowego projektu "Od bajki do bajki", które odbędzie się 26 października o godzinie 10:00 w Domu Kultury.

Projekt "Od bajki do bajki" trwał od kwietnia 2017 roku; w jego ramach odbyły się m.in.: warsztaty pisania bajek, zajęcia czytelnicze, spotkania autorskie z pisarzami, czy konkursy plastyczne. Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowegooraz Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.