Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Łukasz Niemczyk wicemistrzem Polski!

Autor admin
Data utworzenia: 20 październik 2017, 20:50 Wszystkich komentarzy: 1


Łukasz Niemczyk wicemistrzem Polski!

Za nami finałowa walka między Łukaszem Niemczykiem a Karolem Kowalem. Niestety - po raz kolejny, po wyrównanej walce, chojnowianin kończy rywalizację w finałach mistrzostw Polski ze srebrnym medalem. Nie wszyscy jednak zgadzają się z werdyktem sędziów - decyzja wzbudziła zaskoczenie także komentatorów telewizyjnych.

Finałowe starcie na mistrzostwach w Koninie mieliśmy okazję oglądać na antenie TVP Sport.

Łukasz Niemczyk do rywalizacji stawał jako faworyt. Od początku było wiadome, że przed rywalem chojnowianina stoi nie lada wyzwanie. Karol Kowal musiał, przede wszystkim, mierzyć się z długością ramion reprezentanta chojnowskiego klubu bokserskiego.

Sporym utrudnieniem dla Łukasza Niemczyka był rozcięty łuk brwiowy, który ze względu na krew już w pierwszej rundzie wymagał interwencji lekarza. Zawodnik Champion Chojnów swoją doskonałą dyspozycję zaprezentował w drugiej rundzie, kiedy zdołał wykorzystać swoje atuty - dobry balans, odchylenie i unikanie ciosów.

Zwycięstwo Łukasza Niemczyka wydawało się bardzo prawdopodobne, szczególnie gdy w trzeciej rundzie jego rywal dostał ostrzeżenie. Na końcowy werdykt musieliśmy sporo czekać - walka okazała się bowiem bardzo wyrównana. Niestety, zdaniem sędziów to bokser z Pomorza Zachodniego zasłużył na tytuł Mistrza Polski.

Tym niemniej Łukaszowi należą się ogromne gratulacje!

fot. relacja TVP SportKomentarze

troszkę za grzecznie napisany artykuł ...Obcy portal jakim jest bokser.org piszę dosłownie że zawodnik ze Szczecina dostał prezent od sędziów . Po raz kolejny Łukasz został okradziony ze zwycięstwa . Nie ma co ukrywać i pisac jak jest , Łukasz wygrał tą walkę zasłużył na tytuł MP juz 2 raz z tego co pamiętam .Graty dla Karola bo nie był faworytem i postawił sie ostro szczególnie w 1 rundzie pokazał charakter ale 2 rundy następna dla Łukasza jeszcze z bonusem ostrzeżenia ..
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.