Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Jarmark Bożonarodzeniowy na chojnowskim Rynku

Autor admin
Data utworzenia: 07 grudzień 2017, 15:33 Wszystkich komentarzy: 0


Jarmark Bożonarodzeniowy na chojnowskim Rynku

Burmistrz Chojnowa zaprasza na Jarmark Bożonarodzeniowy, który już 10 grudnia najprawdopodobniej odbędzie się na chojnowskim Rynku. Organizatorzy zapowiadają świąteczną atmosferę, ozdoby, rękodzieło a także gorące jadło, napoje i bezmiar życzliwości.

To, gdzie odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy zależy od pogody. W poprzednim roku wydarzenie planowane było na Rynku, jednak ze względu na fatalne warunki atmosferyczne jarmark przeniesiony został do budynku Domu Kultury. Jak będzie w tym roku? Zobaczymy - Mamy nadzieję, że pogoda będzie w tym roku łaskawa i uda się go zrealizować w Rynku - zaznaczają organizatorzy.

Tradycyjnym elementem jarmarku będą stoiska ze świątecznymi wyrobami.

Gwiazdą wydarzenia, podobnie jak w minionym roku będzie kapela góralska Antoniego Gluzy - grupa muzyczna czerpiąca inspiracje z dawnych tradycji ludowych górali żywieckich, sięgając do korzeni twórczości ludowej regionu Żywiecczyzny. Historia zespołu sięga 1979 roku.

Góralom z Beskidów towarzyszyć będą zespoły z gminy Chojnów - Przyjaciółki z Niedźwiedzic i Michalinki z Konradówki i Piotrowic.

Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 15:00.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.