Query error chojnow.pl - Sportowe Mikołajki w klubie Talent Chojnów [ZDJĘCIA]
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Sportowe Mikołajki w klubie Talent Chojnów [ZDJĘCIA]

Autor Magdalena Rzeszowska
Data utworzenia: 07 grudzień 2017, 12:05 Wszystkich komentarzy: 0


Sportowe Mikołajki w klubie Talent Chojnów [ZDJĘCIA]

3 grudnia w hali sportowej przy ul. Matejki w Chojnowie, Klub Sportowy „Talent Chojnów” dla swoich najmłodszych piłkarzy zorganizował sportowe Mikołajki.

Mikołaj osobiście wybrał kilku swoich pomocników, którzy zorganizowali gry i zabawy sportowe. Był konkurs skoków na piłce, zabawa kto dłużej będzie podbijał balon, tor przeszkód i ulubiona przez wszystkich konkurencja czyli rozgrywki piłkarskie. Chociaż rywalizacja pomiędzy zawodnikami była zacięta, nie o wynik sportowy tu chodziło.

Organizatorzy nacisk położyli na dobrą zabawę, rozwijanie w zawodnikach ducha sportowej rywalizacji i pasji do uprawiania sportów zespołowych. Najważniejszym gościem całej imprezy był oczywiście Święty Mikołaj, który wszystkich zawodników obdarował słodyczami i jakże upragnionymi prezentami. Turniej to również świetna zabawa dla rodziców, którzy głośno dopingowali swoje pociechy i razem z nimi świętowali ich sukcesy. Impreza ta to połączenie aktywnego spędzania czasu z przyjaciółmi i rodziną z jakże upragnionymi prezentami.

Ogromne podziękowania należą się pomocnikom św. Mikołaja a mianowicie: Norbertowi Chęcińskiemu i całemu zespołowi restauracji „Pałacyk”, Panu Danielowi Wolskiemu, trenerowi Stefanowi Stal oraz Panu Piotrowi Seheniewicz.

Magdalena RzeszowskaKomentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.