Query error chojnow.pl - Escape Room Składnica Szyfrów w Galerii Piastów
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Escape Room Składnica Szyfrów w Galerii Piastów

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 07 grudzień 2017, 15:11


Escape Room Składnica Szyfrów w Galerii Piastów

Już 17.12.2017 Escape Room Legnica Składnica Szyfrów swój najnowszy pokój otwiera w… Galerii Piastów! Będzie to jedna z atrakcji Parku Rozrywki Play City. Jak za dotknięciem magicznej różdżki przeniesiemy do świata czarodziejów, magów i mocy wyższych. Wszyscy, którzy przekroczą próg pokoju będą musieli podjąć się próby odnalezienia mistycznej tajemnicy życia wiecznego.

Tajemnicy tak pilnie strzeżonej przez najważniejszych czarodziejów na świecie. Po drodze na śmiałków czekać będzie cały szereg zagadek, łamigłówek i zadań manualnych. Cel zabawy jest jeden – wydostać się z pomieszczenia w którym zostanie się zamkniętym. Żeby jednak tego dokonać trzeba wykazać się zdolnościami tak logicznego, jak i momentami zupełnie abstrakcyjnego myślenia. Kluczem do rozwiązania zagadek może być wszystko – elementy wyposażenia pokoju, kartka na którą spojrzy się pod odpowiednim kątem, strona książki z zagiętym rogiem, czy też charakterystyczny ślad na ścianie.

Zabawa jest absolutnie dla każdego, nie ważne czy ma 5, czy 105 lat. Nie trzeba mieć wiedzy z żadnej konkretnej dziedziny. Wystarczy logiczne myślenie i zgrana ekipa! – mówi Jarosław Szapował, jeden z pomysłodawców.

Escape Room Legnica Składnica Szyfrów bawi mieszkańców całego regionu od dwóch lat, w tym czasie tysiące osób dowiedziały się ile frajdy potrafi przynieść pokój pełen zagadek. Szczegóły, rezerwacje jak i dodatkowe informacje dostępne pod numerem telefonu 784 266 835.