Query error chojnow.pl - Magia świąt na Jarmarku Bożonarodzeniowym [ZDJĘCIA]
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Magia świąt na Jarmarku Bożonarodzeniowym [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 10 grudzień 2017, 18:14 Wszystkich komentarzy: 0


Magia świąt na Jarmarku Bożonarodzeniowym [ZDJĘCIA]

Do świąt jeszcze sporo czasu, jednak już teraz ulice naszego miasta zdobią tysiące kolorowych ozdób i rozświetlają setki tysięcy kolorowych światełek. W klimat świąt Narodzenia Pańskiego przybliżył nas dzisiejszy Jarmark Bożonarodzeniowy.

Oczekiwanie na powtórne przyjście Jezusa Chrystusa to od zawsze czas miłości, serdeczności, pojednania z bliskimi. Wszystkiego tego nie brakowało dzisiejszego popołudnia na chojnowskim Rynku.

W klimat świąt wprowadziły nas występy Przyjaciółek z Niedźwiedzic, Michalinek z Konradówki i Piotrowic i stałej już gwiazdy chojnowskiego jarmarku - kapeli góralskiej Antoniego Gluzy ze Szczyrku. To jednak nie wszystko - prowadzący wydarzenie Stanisław Horodecki zapraszał na scenę chętnych do występu spośród publiczności; jedną z osób które skorzystały z zaproszenia była mała Gosia.

Cudowna noc rozpala w nas magiczną moc - tak było i tym razem, gdy po zapadnięciu zmroku chojnowski Rynek po raz kolejny został rozświetlony setkami tysięcy kolorowych światełek. Do budzącej rok temu ogromne zainteresowanie bombki, w tym roku dołączyły sanie Mikołaja z reniferem. Podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego nie zabrakło również prawdziwego Mikołaja - co więcej, było ich kilku!

Odwiedzając wydarzenie mogliśmy także skorzystać z oferty wystawców, którzy rokrocznie prezentują swoje - i nie tylko swoje - wyroby.

Święta już tuż tuż. Dajmy ponieść się niezwykłej atmosferze, nawet jeżeli trwa tak krótko. Zadbajmy jednak, by ta radość, miłość i serdeczność nie znikała wraz ze zgaszeniem świątecznych światełek.

Z miłością celebrujmy Narodziny Jezusa.
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.