Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Uczniowe szkoły w Rokitkach z wizytą w Niebieskim Parasolu

Autor Grono Pedagogiczne ZSP Rokitki
Data utworzenia: 11 grudzień 2017, 15:11 Wszystkich komentarzy: 0


Uczniowe szkoły w Rokitkach z wizytą w Niebieskim Parasolu

18 uczniów ze szkoły w Rokitkach wybrało się w czwartek do Chojnowa, aby przekazać pensjonariuszom „Niebieskiego Parasola” kartki i pierniki. Wśród tego grona byli uczniowie z klas 4 -7.

Wizytę rozpoczęliśmy śpiewając kolędę „Przybieżeli do Betlejem”. Później uczniowie rozeszli się po salach, aby przekazać życzenia, kartki i słodkości. Wszystko to sami wykonali pod opieką nauczycieli. W taki sposób przyłączyli się do akcji – Kartka dla seniora z Niebieskiego Parasola, którą ogłosiła Szkolna Rada Wolontariatu.

Nasi uczniowie są niesamowici, starali się z każdym zamienić słowo, dotrzeć do każdego. Nie zabrakło wzruszeń, bo niektórzy pensjonariusze mówili, że kartki, które otrzymali są jedynymi, jakie dostaną w te święta. Na końcu złożyliśmy także życzenia dyrekcji ośrodka, która przyznała, że dawno nie gościła u siebie tak młodych i odważnych ludzi, którzy nie bali się odwiedzić nawet tych bardzo ciężko chorych i starszych osób. Jak mówiła dyrektora „Niebieskiego Parasola” nie każdy ma w sobie tyle odwagi, aby tu przyjść.

Kochani uczniowie - Dziękujemy! Jesteście fantastyczni!

Grono PedagogiczneKomentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.