Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Dbasz o swoją sylwetkę? Zobacz, jak możesz skrócić czas przygotowywania posiłków

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 14 grudzień 2017, 16:09 Wszystkich komentarzy: 2


Dbasz o swoją sylwetkę? Zobacz, jak możesz skrócić czas przygotowywania posiłków

Choroby cywilizacyjne takie jak cukrzyca czy otyłość, w dużej mierze wynikające z siedzącego trybu życia i jedzenia tego, co popadnie, stały się zmorą społeczeństw XXI wieku. Przy odrobinie wysiłku możemy ustrzec się przed poważnymi chorobami, które utrudniają normalne funkcjonowanie. Ci, którzy nie mają czasu na gotowanie w domu, mogą skorzystać z gotowych rozwiązań, dostarczanych prosto do drzwi.

Catering dietetyczny – rozwiązanie dla aktywnych, a nie dla leniwych!

Utarło się przekonanie, że osoby, które nie gotują, lecz zamawiają jedzenie do domu, są leniwe. Nic bardziej mylnego – często po prostu swoje wysiłki skupiają w zupełnie innej dziedzinie aniżeli w kuchni. Dzisiejszy świat oferuje bardzo wiele możliwości. Nic więc dziwnego, że wielu z nas woli spędzać czas poza domem, a do mieszkania wracać tylko po to, żeby zaznać odpoczynku.

Chodzisz regularnie na fitness? Starasz się jak najwięcej ruszać? Nie masz czasu na pichcenie? Jeśli tak, oferta cateringu dietetycznego może Ci się spodobać.

Zalety cateringu dietetycznego:

- w pełni dopasowany do preferencji zamawiającego – klient sam wybiera, jaki plan żywieniowy chce realizować i co mu tak naprawdę odpowiada;

- odpowiadający na jego zapotrzebowanie kaloryczne – dostarczane posiłki pokrywają dzienne zapotrzebowanie kaloryczne danej osoby; zupełnie inną liczbę kalorii powinna przyjmować instruktorka fitness, inną pracownik budowlany, a jeszcze inną – pracownik biurowy; zbilansowany catering na terenie Warszawy dostarcza m.in. firma http://apeteat.pl/oferta_catering_dietetyczny_warszawa/;

- przygotowany przez specjalistów – kucharzy, którzy układają menu razem z dietetykami

- oszczędność czasu – nie musimy samodzielnie wyszukiwać przepisów i testować ich w domu oraz sprawdzać każdorazowo zawartości kalorycznej potraw; nie musimy też udawać się na zakupy;

- większa świadomość i łatwiejszy start z dobrymi nawykami – najtrudniejszy jest zawsze początek przejścia na zdrowe odżywianie; stare nawyki i niepohamowany apetyt na słodycze potrafią mocno dać o sobie znać; posiłki dostarczane bezpośrednio do naszego domu odciągają nas od kuszących słodkościami półek sklepowych, gdyż ograniczają nasze wyjścia po zakupy do minimum.


Komentarze

czy szanowni państwo z apeteat nie pomylili czasem Chojnowów? bo coś mi nie bangla, by w Chojnowie na Dolnym Śląsku reklamować usługę cateringu dietetycznego z oddalonego o 500 km miasta. bo co mnie obchodzi co tam w stolycy działa, jeśli mam do niego ponad 4 godziny... trochę pomyślunku!

PS przydałoby się oznaczyć artykuł jako sponsorowany, bo to niezgodne z prawem, by reklama nie była wprost zakomunikowana.
zgłoś komentarz
For the person asking for sites about worthwhile finance tips, simple money recommendations, worthwhile finance words of advice, worthwhile financial recommendations, top financial tips, I highly suggest this worthwhile money words of advice forum or for worthwhile finance tips, top money tips, worthwhile finance words of advice, finance tips in hindi, good finance words of advice, peruse this top money tips site.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.