Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

PZS pomaga – Mikołajki w Szklarach Górnych

Autor PZS Chojnów
Data utworzenia: 15 grudzień 2017, 12:00 Wszystkich komentarzy: 4


PZS pomaga – Mikołajki w Szklarach Górnych

W tym roku po raz 13 odwiedziliśmy wychowanków Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Szklarach Górnych.

Tradycją stała się już wizyta u naszych koleżanek i kolegów z ośrodka i obdarowywanie ich paczkami mikołajkowymi. Zbieraniem zabawek i pieniędzy na zakup słodyczy do paczek zajęli się w tym roku uczniowie klasy II i III LO, a zaangażowanie się w akcję i przygotowanie paczek sprawiło im dużo radości.

W czasie tegorocznych odwiedzin panowała radosna atmosfera, sprzyjająca nawiązywaniu nowych przyjaźni. Mikołaj, którym w roku był Sebastian Karbowniczek, rozdał najmłodszym wychowankom ośrodka paczki, a towarzyszyły mu dwie śnieżynki – Manuela Baran i Justyna Kawecka.

Po rozpakowaniu mikołajkowych paczek dzieci cieszyły się z otrzymanych maskotek i słodyczy, a gdy pierwsze emocje opadły, wszyscy zasiedliśmy do wspólnego podwieczorku.

Ten szczególny dzień osłodziliśmy wszystkim dzieciom dzięki wsparciu Pana Stanisława Kryszczuka i Pana Andrzeja Kupczyka, którzy podarowali słodkie wypieki. Gdy wszyscy nacieszyli się smakołykami, rozpoczęła się wspólna zabawa przy muzyce. Nawiązano liczne nowe przyjaźnie, a dzieci z ośrodka nie pozwoliły nam na bierne przyglądanie się zabawie.

Mamy nadzieję, że w przyszłych latach nowi uczniowie będą kontynuować współpracę, gdyż dzieci zawsze z niecierpliwością czekają na nasze przybycie.

Za wsparcie akcji serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom z naszej szkoły, a także Starostwu Powiatowemu z Legnicy, które jako organ prowadzący szkołę mocno zaangażowało się w pomoc.

Klasa II i III LO


Komentarze

For the person asking for sites about finance tips for millennials, good money ideas, excellent money ideas, worthwhile financial ideas, dave ramsey finance tips, I highly recommend this excellent financial words of advice page or for excellent financial words of advice, worthwhile money words of advice, finance tips blogs, finance tips in hindi, worthwhile finance tips, peruse this top money words of advice page.
zgłoś komentarz
Please try Google before asking about Updated Product Tips b187733
zgłoś komentarz
Please try Google before asking about Top Product Site 1b18773
zgłoś komentarz
Please try Google before asking about Best Product Website c254e2d
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.