Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Co jest grane w Chojnowie?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 14 grudzień 2017, 20:19 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w Chojnowie?

Przed nami weekend. W wolnej chwili warto będzie wybrać się do kina. Z aktualnego repertuaru zadowoleni będą szczególnie najmłodsi wielbiciele dużego ekranu oraz dorośli pasjonaci bajek oraz filmów świątecznych. Zachęcamy do zapoznania się z repertuarem chojnowskiego Kina Kultura.
COCO

piątek, godz. 16.00; 18.00

sobota, godz. 18.00

Animowany, przygodowy film familijny. Mały Miguel uwielbia muzykę, a jego pasją jest gra na gitarze. Marzy o tym, by pójść w ślady swojego przodka i zostać sławnym muzykiem. Niestety, na drodze staje mu rodzina, która zakazuje chłopcu rozwijania muzycznego talentu. Pewnego dnia, w wyniku trudno wytłumaczalnych wydarzeń, Miguel trafia do niezwykłej krainy, w której przebywają jego przodkowie. Wraz ze spotkanym tam uroczym oszustem Hektorem chłopiec odkryje niezwykłą historię swojej rodziny.MIKOŁAJ I SPÓŁKA

sobota, godz. 20.00

Komediowy film familijny francuskiej produkcji, dzięki któremu poczujemy już świąteczny klimat. Jak wszyscy dobrze wiemy, prezenty roznosi Mikołaj. Jednak dostarczenie podarunków dzieciom na całym świecie jest na tyle dużym wyzwaniem, że potrzebuje on do tego pomocników – elfów. Magiczne stworzenia od lat pomagają Mikołajowi w roznoszeniu prezentów, jednak w tym roku… wszystkie się rozchorowały! Mikołaj będzie musiał jak najszybciej znaleźć lekarstwo, które uzdrowi jego pomocników! Czy mu się to uda? Zobaczymy! Z całą pewnością czeka nas duża dawka śmiechu.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.