Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Akcja organizacja!

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 21 grudzień 2017, 13:41


Akcja organizacja!

Sekretem udanej imprezy firmowej nie jest dobrze dobrana muzyka czy pyszne jedzenie (chociaż jak mówi stare porzekadło “przez żołądek do serca” więc także w ten sposób możemy zaskarbić sobie przychylność gości). Tajemnicą udanego przyjęcia jest.. Przemyślany plan! Najlepiej spisać go w punktach i krok po kroku realizować opisane w nim założenia. Dzięki temu unikniemy niepotrzebnych nerwów i skupimy się na dobrej zabawie.

Czas, start!

Zaczynamy od określenia charakteru imprezy. Musimy zdecydować czy będzie to huczne przyjęcie, a może kameralne spotkanie? Następnie wybieramy miejsce odpowiednie dla oszacowanej wcześniej liczby osób. Dwór Korona Karkonoszy oferuje kilka sal bankietowych, dzięki czemu możemy dopasować ilość gości do wielkości sali. Wybierając lokalizację, powinniśmy wziąć pod uwagę nie tylko atrakcyjne położenie, ale również preferencje uczestników - to inwestycja, ponieważ ich opinia może wpłynąć na zwiększenie przychodów przedsiębiorstwa. Event firmowy jest swego rodzaju wizytówką, dlatego podczas organizacji należy dopiąć wszystko na ostatni guzik.

Obecność obowiązkowa!

Gdy miejsce mamy już wybrane pora pomyśleć o terminie. Przed zaproszeniem gości powinniśmy upewnić się, że nasza impreza nie koliduje np. z ważnymi świętami czy uroczystościami. Skoro zaplanowaliśmy czas i miejsce, należy poinformować o tym gości. W zależności od charakteru przyjęcia można zaprosić ich osobiście bądź listownie. Taka informacja nie powinna być za długa, wystarczy jedna strona. Stworzenie ciekawej szaty graficznej na pewno wyróżni nasze wydarzenie. Ze statystyk wynika, iż tylko 70% zaproszonych gości pojawia się na uroczystości - wykorzystajmy tę wiedzę i postarajmy się zawiadomić więcej osób, niż planowaliśmy. Dzięki temu frekwencja na pewno będzie duża!

Przez żołądek do serca.

Kiedy tworzymy menu, warto sugerować się zarówno gustem gości, jak i charakterem przyjęcia. Dobre jedzenie na pewno wprowadzi również świetną atmosferę. Nie od dziś wiadomo, że najlepiej biesiaduje się przy pięknie ustrojonym stole. Zadbajmy więc aby wszystkie dekoracje współgrały ze sobą i z tematem przewodnim przyjęcia.

Nastrój tworzą nie tylko takie szczegóły jak odpowiednie oświetlenie, muzyka czy przysmaki. Przede wszystkim wpływ na dobre samopoczucie gości ma zachowanie organizatora. Uczestnicy zabawy od razu wyczują zdenerwowanie panujące na sali z powodu złej organizacji przyjęcia. Pamiętaj - event to wyjątkowa szansa dla firmy, należy ją dobrze wykorzystać, wykazując się kreatywnością i nietuzinkowym podejściem. Realizując zadania, punkt po punkcie, możemy uzyskać wspaniały efekt, dlatego warto dać z siebie wszystko! Powodzenia!