Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Gdzie warto kupić apartament nad morzem?

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 21 grudzień 2017, 18:00 Wszystkich komentarzy: 0


Gdzie warto kupić apartament nad morzem?

Coraz więcej osób przekonuje się, jak korzystne jest inwestowanie w nieruchomości. Nie tracą one znacząco na wartości, a jeżeli dobrze się kupi - można przy tym nieźle zarobić. Nawet przy finansowaniu, czy to całkowitym czy częściowym z kredytu hipotecznego, można sprawić, że w rezultacie, taki apartament nie będzie kosztować nawet złotówki. Jak to jest możliwe? Wystarczy się przekonać!

Kupuj i wynajmuj - długoterminowo bądź krótkoterminowo

Jak wiadomo, najkorzystniej jest kupić tanio i sprzedać drogo. Sprawa się komplikuje, gdy przyjdzie nam zapłacić podatek dochodowy, dlatego jeżeli myślimy o takim "flipie", można nieco poczekać. Z jednej strony nieruchomość zyska na wartości, ponieważ dopiero ukończone osiedla zdobywają uznanie i coraz wyższe ceny za metr. Poza tym, teraz mamy dobry moment na rynku, aby rzeczywiście kupować i.. poczekać. Jednak co zrobić przez te kilka lat, które musimy odczekać, aby nie płacić podatku dochodowego od zyskownej sprzedaży? Można przez ten czas zabawić się w wynajem. Najłatwiejszy jest długoterminowy, ale przynosi też mniejsze pieniądze, nie pozwala aktywnie korzystać z takiej nieruchomości. Dlatego jest też druga możliwość - najem krótkoterminowy. Jednak lokalizacja jest kluczem do sukcesu! Gdzie warto kupić swój apartament nad morzem?

Sprawdź inwestycje od doświadczonych firm!

Jest kilku dobrych inwestorów, którzy wciąż oferują apartamenty nad morzem sprzedaż i wciąż można skorzystać z bardzo dobrych cen! Początkowo Burco stworzyło rewelacyjny kompleks z apartamentami oraz domkami letnimi w Ustroniu Morskim zaraz koło Kołobrzegu, teraz przenosi się na drugą stronę, bliżej zachodu. To Rogowo jest w kręgu zainteresowań. Blisko morza, urocza mieścina, która jest szalenie popularna, co to może oznaczać dla potencjalnego inwestora? Pieniądze! Jak wspominaliśmy - najem krótkoterminowy wychodzi korzystniej, już w miesiąc wakacyjny można zarobić porównywalną kwotę, jak przy długoterminowym wynajmie na rok! A jak wiadomo - sezon nad polskim morzem się wydłuża i obecnie trwa nawet pięć miesięcy!

Jak rozwiązać sprawę z wynajmem, jeżeli nie mieszka się w okolicy Rogowa? Tutaj można skorzystać z pomocy biur, które zajmują się prowadzeniem takich apartamentów za prowizję od sprzedaży. Tym samym, my - inwestorzy, spokojnie kupujemy apartament, z którego w każdej chwili możemy skorzystać, a w resztę dni jest on wynajmowany, nie tylko spłacając kredyt hipoteczny, ale również przynosząc nam dodatkową górkę pieniędzy. Brzmi kusząco, prawda? Dlatego gorąco zachęcamy do analizy takiej sytuacji i oczywiście obejrzenia oferty dewelopera!


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.