Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Turniej szachowy w SP 4 zakończony!

Zdjęcie

Komentarze

Z tego co mi wiadomo, to p. Zbigniew Bojczuk społecznie uczył dzieci grać w szachy w SP4, chyba kilka lat. Takich ludzi należy podziwiać i im dziękować. Szachy to trudna gra!
zgłoś komentarz
Ja Inko pamiętam brata Pana Zbigniewa ,Zygmunta śp ,uczył też grać w klubie razem z Panem Zbigniewem Pudło stare czasy .Zygmunt Bojczuk miał "mózg" i cierpliwość do ancymonów .
Jak się szachy kocha i się gra to żadna trudność a radocha ! brakuje mi partyjek na czas ,kiedyś w zimę się chodziło do klubu zawsze jakiś szybki turniej Pudło organizował .
zgłoś komentarz
Psymonie takich ludzi prawie nie ma, że z zamiłowania oddadzą siebie dla innych, w tym przypadku dla dzieci i młodzieży. Poświęcić swój czas za darmo komuś zupełnie obcemu, a p. Bojczuk to robi. Brawo dla niego.
zgłoś komentarz
Racja , do szachów i dzieci to trzeba sporo cierpliwości :) dlatego widać że to pasja a nie praca zarobkowa .
zgłoś komentarz
Otóż to. Do dzieci trzeba dużo cierpliwości, a nie każdy ma, a szachy to na pewno pasja p. Zbyszka.
zgłoś komentarz
For the person asking for sites about finance tips for young adults, top financial tips, simple financial ideas, worthwhile money words of advice, good money words of advice, I highly suggest this top finance words of advice profile or for good finance ideas, simple money words of advice, top finance words of advice, top finance recommendations, simple money ideas, read this excellent financial ideas forum.
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.