Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Pierwsze podium Alicji Gałas na zawodach MTB w Świdnicy!

Komentarze

Proszę a tu bez zmian ,pięknie ! gratulacje !
zgłoś komentarz
Również gratuluję. Piękny wynik.
zgłoś komentarz
Ja również gratuluję tylko szkoda że wszyscy skupiają się na Ali, a nikt nie zauważył Janka który na każdych prawie zawodach ma pecha i nikt go nie dopinguje w tym co robi tylko wszyscy na niego krzyczą i mówią ciągle co źle zrobił, ja osobiście nigdy nie usłyszałam od kogoś dobrego słowa jakie by padło do Janka i gratuluje Jankowi! A Ala niech trenuje i osiąga wyniki, życze jej tego :)
zgłoś komentarz
Kto powiedział, że nikt nie dopinguje Janka. Weźmy pod uwagę fakt, że start w kategorii Junior stwarza na samym początku więcej trudności. Nie widziałem tu też żadnego negatywnego słowa w kierunku Janka. Jak dla mnie jest on współtwórcą sukcesów UKK Oriens MTB!
zgłoś komentarz
Janek jak najbardziej zasługuje na pochwałę za "ducha walki",jeździłem kilka razy na zawody w których brał udział i nigdy nie widziałem u Niego choćby chwili zwątpienia.Jak to mówią "trening czyni mistrza" trzeba tylko trochę poczekać.Gratulacje!
zgłoś komentarz
Odnosząc się do wypowiedzi SANDRY1 muszę stwierdzić, że nie zgadzam się z jej odczuciami na temat braku zainteresowania ze strony klubu moją osobą. Wręcz przeciwnie. Trener i w ogóle klub bardzo mnie wspierają. Obecnie jestem juniorem młodszym. Jest to bardzo trudna kategoria wiekowa, szczególnie w pierwszym roku.
Ścigam się między innymi z Mistrzem i Wicemistrzem Polski. :D
zgłoś komentarz
Co do trenera tej drużyny, miałam.. nieprzyjemność współpracować z tą osobą, dlaczego nieprzyjemność? otóż na codzień stykam się z różnymi trenerami ale ten człowiek... cóż wiedzą na temat kolarstwa nie grzeszy, wiedzą o sprzęcie również, jedna osoba bardzo dobrze o tym wie gdyż nie raz staraliśmy się zrozumieć co ten człowiek ma na myśli mówiąc dziwne swoje "terminy"... niestety najczęściej bezskutecznie. Uważam że wiedzę posiada ale do poziomu "żak" wyższy poziom, tego trenera przerasta... Polecam mu szkolenie, lub wymiane bo ta osoba nie poprowadzi drużyny do sukcesu... Pozdrawiam Magdalena
zgłoś komentarz
@Madziaaak nie rozumiem dwóch rzeczy które piszesz .
Pierwsza - dlaczego piszesz że miałaś "nieprzyjemność" współpracować z tą osobą ? czy brak wiedzy fachowej ,konkretnie z tego co piszesz chodzi o terminologię może być nieprzyjemne ? mogłaś się zawieść na tej osobie że jej nie zna ale co ma to wspólnego z twoją przyjemnością lub jej brakiem.
Dwa - podsumowujesz swój wpis konkluzją że z tym trenerem kolarze tej ekipy nie odniosą sukcesu a my tu na portalu widzimy relacje ze wszystkich zawodów na których podopieczni tego trenera z którym miałaś "nieprzyjemność" zdobywają miejsca na podium ,coś tu mi nie pasuje w tym co piszesz .
Jesteś pewna że piszesz o tej samej grupie i trenerze ?
zgłoś komentarz
Chodzi o styl bycia tej osoby, uważa się za "trenera". Mówisz o sukcesach, dobrze ale widzisz kategorie? żak? i widzisz że są to te same zawody? Dlaczego jeśli pojechała grupka na tour de pologne to nawet nie znała techniki z jaką ma wystartować?
zgłoś komentarz
Teraz piszesz coś o stylu bycia ,prędzej o fachowej terminologi .Tak mówię o sukcesach bo je widzę ,co do kategorii to czegoś nie rozumiem ,zobaczmy tabele;

Szkrabiątka K i M – roczniki: 2002-2003
Szkraby K i M – roczniki: 2000-2001
Żak i Żakina – roczniki: 1998-1999
Młodzik i Młodziczka – roczniki: 1996-1997
Junior Młodszy i Juniorka Młodsza – roczniki: 1995-1994
Junior i Juniorka – roczniki: 1993-1992
Open M – roczniki: 1991-1981
Open K – roczniki: 1991-1980
Masters I – roczniki: 1979-1970
Masters II – roczniki: 1969 i starsze
Masters K – roczniki: 1979 i starsze
Więc jeśli ma roczniki 98-99 to są Żak i co z tym poradzisz ? metryki im zmienisz ! jest chłopak jak czytam w juniorach młodszych ale pierwszy sezon gdzie jest silna konkurencja ,jak sam pisze wierzy ze później będzie lepiej bo pierwszy jest na otrzaskanie .Zresztą niech wypowiedzą się sami zawodnicy.
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.