Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Uroczystości w Chojnowie. Dzień Edukacji Narodowej.

Zdjęcie

Komentarze

Czy to był dzień nauczyciela-katechety? Święto państwowe czy kościelne?
zgłoś komentarz
czarni opanowuja wszystkie plaszczyzny zycia publicznego
zgłoś komentarz
MASAKRA ,CIEMNOGRÓD I ŚREDNIOWIECZE ! Kuźwa to dzień edukacji !? to dzień dzida czarnego .Gdzie dzieci ,gdzie młodzież ,nauczyciele poza tym dewotami z kwiatami .To kpina z z dnia edukacji narodowej ,to robienie sobie żartów i jaj z nauczycieli i uczniów .Kto na tą patologię pozwala,czy ci nauczyciele mają równo pod sufitem ? Ostatnio taką lurkę wiele osób temu przykurczowi dawało w ramach jego awansu na stanowisko dyrektora ale czy ktoś taki służalczo nastawiany do tych darmozjadów to dobry pedagog,nauczyciel ,gdzie podział rozum .
Wiele osób nawet dziś się mnie czepia że ja przesadzam ,że atakuje kościół ale sami nie widzicie w tym nic dziwnego ? że w dzień edukacji narodowej to księżą i władza kościelna jest traktowana jak rada pedagogiczna ,jak dyrektorzy szkół czy ich szefowie że ten przykurcz z kwiatami im je daje ! To te tłuste byki powinny jemu jako dyrektorowi je dać ! anie na odwrót ! brakuje mi słów :(
zgłoś komentarz
Hmmm nazwałeś go przykurczem? czyli obraziłeś człowieka("pokurcz") bo w internecie czujesz się anonimowy? składam prośbę do administratorów tej strony o usunięcie Cię z forum ponieważ jawnie atakujesz ludzi, i oczerniasz ich za ich plecami...Brawo za postawę...ale taka widocznie twoja natura, no brawo mam nadzieję że każda osoba widzi jaką jesteś osobą Troll i nic więcej
zgłoś komentarz
Jak widać ! masz problem z czytaniem tekstu z jego rozumieniem ? jesteś wtórnym analfabetom to już udowodniłeś w poprzednim pytaniu .Tak nazwałem go przykurczem ,to obraźliwe słowo ? Jakby bym go nazwał jak teraz ciebie (dla przykładu ) "przykurczem intelektualnym " co zapewne jest prawdą to bym to zrozumiał ale co ty zgłosisz ? przykurcz to przykurcz ,czy to obraźliwe ,dyskusyjne :)
zgłoś komentarz
haahah tak jestem melindol:D jak nic to moje alter ego! jak na to wpadłeś Watsonie! a tak naprawdę to nie ma sensu rozmawiać z kimś takim jak Ty zero bewzględne inteligencji, Czarna dziura umysłowa i tyle :) toniesz w swoim bez sensie wypowiedzi trolliku ale nie przejmuj się!:) takie osoby są potrzebne, przy Tobie wszyscy wydają się sympatyczniejsi i mądrzejsi:)
zgłoś komentarz
Niczego innego się po tobie nie spodziewałem ,musisz się postarać aby mnie zaskoczyć .Postaraj się przykurczu ,wierzę że jak się wysilisz to dasz radę mimo że czarne gacie uwierają cię w łepetynę ! Oczywiście że nie oczekuje abyś był wstanie wykazać gdzie kolwiek bezsens moich wypowiedzi to niemożliwe nie tylko dlatego że ich niema ale przede wszystkim dlatego że nawet gdyby się zdarzyło mi popełnić błąd to ty jesteś przykurcz intelektualny tego dostrzec.
Moim zdanie na 100% Batman to twoje alter ego ale jeśli uważasz że nie to masz problem natury psychicznej :)
zgłoś komentarz
psymon zanim zaczniesz nazywać ludzi analfabetami to sam zajrzyj najpierw do słownika języka polskiego ;] jesteś wtórnym "ANALfabetom" haha.
zgłoś komentarz
Zdarza się ,czy to już wszystko ? purystą gramatycznym nie jestem i nigdy się za takiego nie uważałem .Wtórny analfabetyzm świadczy jednak o czymś innym .Więc to już wszystko czy masz jakiś konkret do powiedzenia czy znów będziesz rzygał ? ha ha ha !
zgłoś komentarz
Czy to był dzień nauczyciela-katechety? Święto państwowe czy kościelne?
Tak dla wyjaśnienia, katecheta to nazwa występująca w terminologii kościelnej. Od strony szkoły jest to nauczyciel religii. O ile wiem to na spotkaniu w większości byli nauczyciele emerytowani oraz tak zwani czynni.
A jeżeli nauczyciele są osobami wierzącymi?
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.