Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Spełnienie marzeń w dniu 45-tych urodzin

Komentarze

Gratulacje dla solenizantki.

I oczywiście takie nieskromne pytanie : niejaki burmistrz sfinansował z prywatnych pieniążków wydanie tomiku ?
zgłoś komentarz
O co kaman? co mnie urodziny tej Pani interesują ? trochę to dziwne .Jednak za cholerę nie zrozumiem że burmistrz wspiera czyjeś prywatne hobby ? Niema konkretnej informacji czy robi to z portfela publicznego czy to jego osobista fanaberia z własnych środków a przecież go stać bo zarobił w 2012 skromne 163 tyś złotych,więcej niż burmistrz np takiej Łodzi .
Czy portal poda rzetelną informację ,środki publiczne czy prywatne a jeśli publiczne to ile wspieranie hobby tej pani kosztuje nas Chojnowian ? Może trzeba się zgłosić do Janka po kasę na własne wydatki :)

Mała uwaga do zdjęć są prześwietlone ,ludzie wyglądają jakby mieli anemię albo słońca nie widzieli.
zgłoś komentarz
Nie piszę tego z zawiści ani z zazdrości ale ludzie na co dzień rozliczani są z dosłownie wszystkiego, wiem że tak musi ponieważ państwo nie działa charytatywnie lecz dla czego jednym sprzyja a innym nie ? czy ta akcja jak wiele innych takich w naszym mieście to prezent od społeczeństwa? Módlcie się Chojnowianie aby ktoś ze znajomych radnych czy burmistrza nie wpadł na pomysł zrealizowania jakiejś mega produkcji bo pójdziecie z torbami :P
zgłoś komentarz
Jeśli chodzi o zdjęcia to rzeczywiście są nie najlepszej jakości ale za to jak pięknie pokazują pracowników jednostek organizacyjnych urzędu ;-) znaczy tłumy są ;-) jest Pan Staszek Stanisław , Pani Kwiatek czy Róża jakoś tak i inni. Ogólnie pełnia szczęścia na twarzach uczestników oczywiście z jednym wyjątkiem lekko zniesmaczonego Pana z okularkami słonecznymi we włosach na 3 zdjęciu. Co do konkretów w tekście to owszem nie ma ich . Nie wiadomo za czyje pieniążki świętowano ale znając życie to nie za burmistrza.
zgłoś komentarz
Jeszcze kilka dni temu tytuł brzmiał : „Promocja tomiku poetyckiego Małgorzaty Krzywdy "Na stryszku" i z informacji zawartych w artykule mogliśmy się dowiedzieć : Chojnowski Klub Literacki i Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnowie zapraszają na promocję tomiku poetyckiego Małgorzaty Krzywdy „Na stryszku” - 23 maja, godz.18.00, MBP, Plac Zamkowy 2. Super . A teraz z innej beczki . Godziny otwarcia biblioteki
zgłoś komentarz
Dział dla Dzieci i Młodzieży, Dział dla Dorosłych:

poniedziałek: 10.00 – 18.00

wtorek: 10.00 – 18.00

środa : biblioteka nieczynna

czwartek: 10.00 – 18.00

piątek: 10.00 – 18.00

sobota: 10.00 – 15.00

no i teraz wracamy do tematu obecnego artykułu który najwyraźniej wspaniale odzwierciedla faktyczny stan rzeczy : „Spełnienie marzeń w dniu 45-tych urodzin” czyli już nie promocja a urodziny
zgłoś komentarz
mi tam sie klimat podoba a na notebuku faktycznie jasno jednak na eizo w pracy juz normalnie. text jednak nie bardzo bez konkretow i sam bym chcial wiedziec jak przydzielane sa srodki na to oczywiscie pani malgosi kibicuje bo zdarza mi sie czytac jej bloga i czapki z glow
zgłoś komentarz
A teraz inny fakt . Po 18 czyli po zamknięciu biblioteki za czyje oświetlano imprezę ? Za burmistrza czy za Wasze/nasze ? Po imprezie posprzątał burmistrz czy sprzątaczki za Wasze/nasze ?A pracownicy biblioteki byli tam za darmo czy za nadgodziny ? Płacone przez burmistrza czy za Wasze/nasze ? A jak nie wzięli pieniędzy to mogą sobie urządzać w tym budynku prywatne urodziny czy nie mogą? A jak była to promocja książki to zyski z jej sprzedaży są Wasze/nasze czy burmistrza i autorki ? Nie wiem , nie znam się . Po prostu pytam .
zgłoś komentarz
Słuchajcie tekstu na tym portalu o tej imprezie i promocji było ze trzy :) prędzej był jeszcze "Almanach „Wyrazić siebie”" gdzie popijano kawę i jedzono ciasteczka a następnie każdy dostał po tomiku wierszy.Znów pytanie kto to sponsoruje ? to dorośli ludzie ,pracujący chyba ich stać aby prywatnie się spotkać na kawie i pogadać o swoim hobby ?
Może my czegoś nie wiemy ? jestem koneserem dobrej starej whisky i Kubańskich cygar ,spotykamy się ze znajomymi i filozofujemy na różne tematy ale za swoje .Może trzeba się do Janka zgłosić i zakupi klika butelczyn i karton cygar .Udostępni sale i personel do obsługi ,wpadnie portal i cyknie kilka fot ? byle lepszej jakości .Jak uważacie to dobry pomysł ? Kto z was by wziął udział w takim spotkaniu za publiczną kasę :)
zgłoś komentarz
Znów e-chojnowianie będą "nękać" panią Brygida Mytkowska aby podała koszty tych imprez elyt :) co ciekawe zawsze te same twarze .
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.