Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Spełnienie marzeń w dniu 45-tych urodzin

Komentarze

@FP73 z tego co pamiętam to byłeś zwolennikiem tego systemu. Co więc się stało ? może okazało się że system nie traktuje takich wydarzeń w kategoriach wydarzeń kulturalnych ? Może system jest tylko po to aby zań płacić ? Może ktoś nie przekazał systemowi informacji ? Zawiódł Cię? Czujesz się oszukany ? A zobacz portalowi nic nie płacisz i możesz przeczytać o tym „wydarzeniu” . Można by wnioskować ze zostałeś nabity w butelkę
zgłoś komentarz
tez sie zarejstrowalem w tym systemie i nie dostalem jeszcze zadnego smsa
zgłoś komentarz
@ Zenix ”Jak Was tam nie było, to po co się w ogóle wypowiadacie? Właśnie dlatego że nas tam nie było a całość w naszej ocenie wygląda właśnie tak i budzi nasze uzasadnione wątpliwości które tu właśnie na forum poddajemy pod dyskusję . Jeśli chodzi o pozytywne tego strony to potrafimy je dostrzec jak zauważył Psymon jednak rozprawianie czy było to super , czy super super mija się z celem . Inicjatywa słuszna ale krąg adresatów zdecydowanie nie trafiony . Dodatkowo „finansowanie” tej imprezy budzi w nas kontrowersje. To wygląda na prywatę za nasze pieniądze więc upominamy się o nie .
zgłoś komentarz
hahahah dobre - bez urazy Panowie i Panie ale w takim razie powiedział bym brzydko daliście się wy...ć . w takim razie może teraz zastanowicie się na co wydawane są Wasze pieniądze i czy aby na pewno słusznie?
zgłoś komentarz
mna kierowala czysta ciekawosc i chyba szczerze mialem nadzieje ze cos to da jednak tu klops dobrze ze za friko ale um placic bedzie musial. za nic haha
zgłoś komentarz
Pipa, dupa, chorągiewka... z gminy wiejskiej otrzymuje czasem po 2-3 sms dziennie. Czyli jak zwykle problem tkwi w ludziach z UM. Przypomniała mi się definicja socjalizmu wg Kisiela:
"Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności nieznane w żadnym innym ustroju!"
zgłoś komentarz
Uważam, ze talenty należy wspierać. Nie każdy potrafi pisać, malować, a to ludzie z naszego miasta - tym bardziej trzeba się cieszyć i ich wspierać. Ktoś musi wspomóc ludzi zdolnych. Nie każdy patrzy na to krytycznie, być może macie rację, ale naszych Chojnowian zdolnych ktoś musi wspierać. Na kulturze i sztuce dużo się nie zaoszczędzi.
zgłoś komentarz
Słuchajcie przyjechał przedstawiciel handlowy i to wcisnął a koszty są wysokie nie licząc samego urządzenia abonament też sporo kosztuje.Gdyby była osoba myśląca w UM to wystarczyło kupić tani telefon na kartę numery telefonów osób zainteresowanych wpisać w pamięć i wysyłać takie SMSy hurtowo .Pakiet SMSów darmowych i koszty spadają do 10% tego co teraz ponosimy.Podejrzewam patrząc na pracę bezradnych czy jak niechlujnie prowadzony jest biuletyn dokumentów publicznych to pewnie niema jeszcze osoby, która potrafi to obsługiwać, a może trzeba będzie powołać komisję do tego co mnie nie zdziwi :)
zgłoś komentarz
@Inka talenty to jej treści a nie osoby.Tu jest osoba a zero o treści i żadnej profesjonalnej średnio znanego krytyka na potwierdzenie.
zgłoś komentarz
@Inka talenty to jej treści a nie osoby.Tu jest osoba a zero o treści i żadnej profesjonalnej średnio znanego krytyka na potwierdzenie.
Zachęcam do przejścia się do biblioteki miejskiej, gdzie takowy tomik wierszy można nabyć bądź przeczytać, a po Pana wypowiedziach widzę, że na krytyce się Pan zna, więc będzie miał Pan dwa w jednym. :)
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.