Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Apel o ograniczenie zużycia wody

Zdjęcie

Comments

Gmina zwraca się z prośbą....Jak mieszkańcy zwracają się z prośbą... Jaki jest więc problem? Wszystko stare, niezmodernizowane, byle jak i byle gdzie. Wielkie niedostosowanie do rzeczywistości, do coraz większej liczby nowych domów. Nowe domy powstają - ręce zacierają (więcej podatników), ale dać coś od siebie to już inna bajka. Średniowiecze...
report comment
Przychylam się do uwag przedmówcy. Gmina nie daje, tylko bierze. Gmina zapomina, że jest dla nas, ludzi, nie odwrotnie, bowiem bez ludzie, gminy nie będzie.
report comment
sytuacja jest taka, że mieszkańcy np. Witowa podczas największych upałów w ostatnich dniach nie mają w kranie wody w ogóle i gmina ma ich totalnie w czterech literach. Podczas interwencji mieszkańców w urzędzie gminie poradzono im, by ograniczyli zużycia wody.
report comment
hahaha , apel o zmniejszenie zużycia wody , padam hahahah, a może apel o to by radni gminy obcieli kase sobie samym i wójtowi i przekazali ją na modernizację sieci wodociągowej ? nie lepiej ?
report comment
Oszczednosc wody w gminie,a w poprzednim tygodniu Chojnowie w jednym w bloku na osiedlu pekła rura i sie lała ponad 3 godziny
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.