Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Chojnów - praca jako hostessa

Witajcie, od jakiegoś czasu widzę powtarzające się ogłoszenie http://praca.gratka.pl/oferta/hostessa-2159836.html   i zastanawia mnie ta rzetelność i uczciwość tej oferty. Moja siostra wysłała tam CV i zastanawiam się czy ktoś coś może powiedzieć o tej firmie. Może ktoś pracuje/pracował tam?
zgłoś komentarz
Witam,
Powiedż siostrze niech się nie podnieca może mieć ofertę za kilka dni albo kilka miesięcy lub wcale. Jesli chodzi o drogerie to najprawdopodobniej do rossmanna bo w Chojnoiwe nie ma innej sieci. Znam te tematy bo kiedyś pracowałem w firmie która wynajmowała hostessy. Praca jest przez agencję a co do zarobków to stawka godzinowa a wysokość dupy nie urywa. Lepiej niech poszuka coś normalnego. 
zgłoś komentarz
Dzięki za odpowiedź. Jeżeli to chodzi o pracę w Rossmanie to pół biedy, obawiałem się jakichś przekrętów i innych oszustów.
zgłoś komentarz
Wiesz co myślę, że jeżeli Twoja siostra chce pracować jako hostessa to najlepiej zgłosić się do jakiejś profesjonalnej agencji hostess, z tą agencją: http://grand-promo.com osobiście współpracowałam i jak najbardziej mogę polecić.
zgłoś komentarz
Rozbraja mnie ten marketing szeptany.Rejestrują się na kilka minut przed swoją odpowiedzią  na forum i oczywiście muszą podać linka lub nazwę produktu. Ktoś się jeszcze na to nabiera? "Kupiłam swojemu mężowi tę maszynkę do golenia, polecam"
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.