Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Co jest grane w chojnowskim Kinie Kultura?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 28 czerwiec 2019, 12:46 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w chojnowskim Kinie Kultura?

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura na najbliższy weekend. Zachęcamy do zapoznania się z rozpiską seansów.


NAJLEPSZY

piątek, godz. 17.00

sobota, godz. 17.00

niedziela, godz. 17.00

Film opowiada historię przemiany Jerzego Górskiego - pochodzącego z Legnicy triathlonisty i mistrza świata w podwójnym Ironmanie. Produkcja otrzymała m.in. 6 nagród na 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. W rolę Górskiego wcielił się Jakub Gierszał, który zagrał u boku Janusza Gajosa, Magdaleny Cieleckiej oraz Arkadiusza Jakubika.

Jerzy Górski będzie gościem specjalnym podczas otwarcia Wellness Center w Biurze Regionalnym Oriflame w Chojnowie, które odbędzie się 1 lipca o godz. 16.00.PANDA I BANDA

sobota, godz. 13.00; 15.00

niedziela, godz. 13.00; 15.00

Animowany film przygodowy, doprawiony sporą dawką humoru. Jest świetną propozycją na seans dla całej rodziny. Jak powszechnie wiadomo, wszystkie dzieci są dostarczane do rodzin przez… bociany. Pewien początkujący w swoim fachu bocian popełnia błąd i dostarcza małą pandę do niewłaściwego domu. Maluchowi w dostaniu się do domu leżącego po drugiej stronie ogromnej pustyni postanawia pomóc grupa przyjaciół – niedźwiedź, łoś, tygrys i królik. Ile przygód przyjdzie im przeżyć nim dotrą do celu? Na ile prób zostanie wystawiona ich przyjaźń? Czy mała panda trafi do rodziców? Po odpowiedź zapraszamy do kina!


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.