Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica Cuprum

Legnickie Tuningowisko - impreza w formacie XXL

Author: Maciek
Creation date: 21 May 2012, 11:16 All comments: 1


Legnickie Tuningowisko - impreza w formacie XXL

Zapach palonej gumy, zawrotna prędkość, stylizowane samochody i piękne kobiety – to wszystko i jeszcze więcej oglądaliśmy podczas Tunigowiska XXL, święta miłośników czterech kółek, które w zeszły weekend gościło na legnickim lotnisku.

3 dni wspaniałej zabawy, sporych emocji i dobrej muzyki. Wokół mnóstwo samochodów trafiających w gusta najbardziej wybrednych automaniaków, których nie brakowało. Kilka tysięcy osób odwiedziło płytę legnickiego lotniska by podziwiać i wziąć udział w przeróżnych atrakcjach przygotowanych przez organizatorów. Największym zainteresowaniem cieszyło się palenie gum i wyścigi samochodowe, dostarczające oglądającym mnóstwa wrażeń. Również sobotni koncert Patrycji Markowskiej zgromadził sporo miłośników muzyki. Słowem – takiej imprezy w regionie jeszcze nie było!


Zgodnie z nazwą - Tuningowisko XXL – impreza była naprawdę wielkiego formatu. Jak podczas konferencji prasowej powiedział pan Andrzej Jarczewski, jeden z organizatorów – zabawa „non stop”, od wczesnych godzin porannych do późnej nocy. Atrakcja za atrakcją, ciężko było skupić wzrok i uwagę w jednym miejscu.


Wspominając poszczególne dni oglądając zdjęcia możemy tylko żałować, że weekend skończył się tak szybko. Takiej dawki emocji jaką dostarczyło legnickie Tuningowisko nie zaserwowała od dłuższego czasu żadna impreza!

video: Rafał Wyciszkiewicz

Comments

Byłem, widziałem i mogę ocenić bardzo pozytywnie. Jak dla faceta zabawa pierwsza klasa.
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.
Sklep Bigform